Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Mazā olimpiāde

Norises laiks: No 2014-06-20 līdz 2014-06-20

Norises vieta: Ventspils un Vārkava

Papildus informācija:

 

Mazā Olimpiāde
Vecvārkava
20.06.2014.
                                                         C gr. zēni
60 m fināls
1 Tumeļkāns Roberts 2001 Aizkraukles SS 8,0 1 M.Holsts
2 Elītis Artūrs 2001 Aizkraukles SS 8,4 2 M.Holsts
3 Pošeika Uvis 2002 Balvu SS 8,5 3 I.Kairišs
4 Indričs Matīss 2001 Aizkraukles SS 8,5 4 M.Holsts
5 Jelinskis Jānis 2001 Jēkabpils SS 8,7 5 M.Holsts
6 Nikiforovs Edgars 2001 Vārkavas SS 8,8 6 E.Vaivods
7 Vilnrags Jānis 2001 Jēkabpils SS 8,9 7 J.Knodze
8 Sarķis Edvards 2002 Balvu SS 9,2 8 I.Kairišs
9 Koņuševskis Uģis 2002 Izvaltas psk. 9,2 9 J.Gribule
10 Eizāns Lauris 2002 Balvu SS 9,3 10 I.Kairišs
11 Knodze Krišjānis 2001 Jēkabpils SS 9,7 11 J.Knodze
12 Trops Kaspars 2001 Aizkraukles SS 9,9 12 M.Holsts
13 Daļeckis Valērijs 2001 Jēkabpils SS 10,0 12 J.Knodze
14 Tarasovs Gatis 2002 Vārkavas SS 10,6 14 E.Vaivods
15 Spuriņš Raitis 2001 Vārkavas SS 11,8 15 E.Vaivods
16 Vasiļjevs Vladislavs 2001 Izvaltas psk. J.Gribule
Lodes grūšana 3kg
1 Indričs Matīss 2001 Aizkraukles SS 11,03 1 M.Holsts
2 Tumeļkāns Roberts 2001 Aizkraukles SS 9,12 2 M.Holsts
3 Knodze Krišjānis 2001 Jēkabpils SS 8,91 3 J.Knodze
4 Eizāns Lauris 2002 Balvu SS 8,81 4 I.Kairišs
5 Pošeika Uvis 2002 Balvu SS 8,78 5 I.Kairišs
6 Spuriņš Raitis 2001 Vārkavas SS 8,44 6 E.Vaivods
7 Nikiforovs Edgars 2001 Vārkavas SS 8,19 7 E.Vaivods
8 Vilnrags Jānis 2001 Jēkabpils SS 7,80 8 J.Knodze
9 Elītis Artūrs 2001 Aizkraukles SS 7,57 9 M.Holsts
10 Sarķis Edvards 2002 Balvu SS 7,32 10 I.Kairišs
11 Jelinskis Jānis 2001 Jēkabpils SS 6,91 11 J.Knodze
12 Daļeckis Valērijs 2001 Jēkabpils SS 6,40 12 J.Knodze
13 Trops Kaspars 2001 Aizkraukles SS 6,32 13 M.Holsts
14 Ločs Andrejs 2001 Vārkavas SS 4,75 14 E.Vaivods
15 Koņuševskis Uģis 2002 Izvaltas psk. 4,62 15 J.Gribule
16 Tarasovs Gatis 2002 Vārkavas SS 4,30 16 E.Vaivods
17 Vasiļjevs Vladislavs 2001 Izvaltas psk. J.Gribule
Šķēpa mešana 400g
1 Indričs Matīss 2001 Aizkraukles SS 38,68 1 M.Holsts
2 Elītis Artūrs 2001 Aizkraukles SS 34,61 2 M.Holsts
3 Jelinskis Jānis 2001 Jēkabpils SS 32,93 3 J.Knodze
4 Pošeika Uvis 2002 Balvu SS 30,31 4 I.Kairišs
5 Tumeļkāns Roberts 2001 Aizkraukles SS 30,27 5 M.Holsts
6 Eizāns Lauris 2002 Balvu SS 29,76 6 I.Kairišs
7 Sarķis Edvards 2002 Balvu SS 29,58 7 I.Kairišs
8 Vilnrags Jānis 2001 Jēkabpils SS 24,54 8 J.Knodze
9 Trops Kaspars 2001 Aizkraukles SS 23,34 9 M.Holsts
10 Nikiforovs Edgars 2001 Vārkavas SS 20,53 10 E.Vaivods
11 Koņuševskis Uģis 2002 Izvaltas psk. 20,52 11 J.Gribule
12 Spuriņš Raitis 2001 Vārkavas SS 18,95 12 E.Vaivods
13 Daļeckis Valērijs 2001 Jēkabpils SS 18,63 13 J.Knodze
14 Tarasovs Gatis 2002 Vārkavas SS 18,61 14 E.Vaivods
15 Gavars Uldis 2003 Vārkavas SS 17,02 15 E.Vaivods
16 Ločs Andrejs 2001 Vārkavas SS 12,72 16 E.Vaivods
17 Knodze Krišjānis 2001 Jēkabpils SS b/rez. J.Knodze
18 Vasiļjevs Vladislavs 2001 Izvaltas psk. J.Gribule
                                                         C gr. Meitenes
60 m fināls
1 Dūma Laura 2001 Madonas BJSS 8,6 1 A.Kraukīte
2 Leite Salīna 2001 Madonas BJSS 9,0 2 Z.Gulbis
3 Krasta Arita 2001 Madonas BJSS 9,0 3 A.Kraukīte
4 Pozņiaka Karmena 2001 Aizkraukles SS 9,4 4 M.Holsts
5 Vaivare Daniela 2001 Izvaltas psk. 9,5 5 J.Gribule
6 Vanaga Valija 2001 Vārkavas SS 9,5 6 E.Vaivods
7 Mariševa Emīlija 2002 Balvu SS 9,7 7 S.Keisele
8 Maksimova Luīze 2002 Balvu SS 9,8 8 S.Keisele
9 Čangule-Čivkule Liāna 2001 Vārkavas SS 9,9 9 E.Vaivods
10 Briede Krista 2001 Madonas BJSS 10,0 10 A.Kraukīte
11 Batarāga Lāsma 2002 Izvaltas psk. 11,3 11 J.Gribule
12 Vanaga Aiga 2001 Izvaltas psk. J.Gribule
Lodes grūšana 2kg
1 Dūma Laura 2001 Madonas BJSS 11,26 1 A.Kraukīte
2 Krasta Arita 2001 Madonas BJSS 10,66 2 A.Kraukīte
3 Briede Krista 2001 Madonas BJSS 8,53 3 A.Kraukīte
4 Leite Salīna 2001 Madonas BJSS 8,33 4 Z.Gulbis
5 Pozņiaka Karmena 2001 Aizkraukles SS 7,65 5 M.Holsts
6 Čangule-Čivkule Liāna 2001 Vārkavas SS 7,57 6 E.Vaivods
7 Vaivare Daniela 2001 Izvaltas psk. 6,71 7 J.Gribule
8 Maksimova Luīze 2002 Balvu SS 6,69 8 S.Keisele
9 Mariševa Emīlija 2002 Balvu SS 6,42 9 S.Keisele
10 Vanaga Valija 2001 Vārkavas SS 6,34 10 E.Vaivods
11 Batarāga Lāsma 2002 Izvaltas psk. 4,01 11 J.Gribule
12 Vanaga Aiga 2001 Izvaltas psk. J.Gribule
Šķēpa mešana 400g
1 Dūma Laura 2001 Madonas BJSS 25,92 1 A.Kraukīte
2 Vaivare Daniela 2001 Izvaltas psk. 25,07 2 J.Gribule
3 Leite Salīna 2001 Madonas BJSS 21,29 3 Z.Gulbis
4 Pozņiaka Karmena 2001 Aizkraukles SS 20,83 4 M.Holsts
5 Krasta Arita 2001 Madonas BJSS 18,51 5 A.Kraukīte
6 Maksimova Luīze 2002 Balvu SS 18,29 6 S.Keisele
7 Mariševa Emīlija 2002 Balvu SS 17,40 7 S.Keisele
8 Briede Krista 2001 Madonas BJSS 16,97 8 A.Kraukīte
9 Vanaga Valija 2001 Vārkavas SS 15,84 9 E.Vaivods
10 Čangule-Čivkule Liāna 2001 Vārkavas SS 12,44 10 E.Vaivods
11 Batarāga Lāsma 2002 Izvaltas psk. 11,90 11 J.Gribule
12 Vanaga Aiga 2001 Izvaltas psk. J.Gribule
                                                         D gr. zēni
60 m fināls
1 Briška Andis 2003 Vārkavas SS 9,4 1 E.Vaivods
2 Merinovs Jevgēnijs 2004 Izvaltas psk. 10,0 2 J.Gribule
3 Kapustins Vadims 2003 Balvu SS 10,2 3 S.Keisele
4 Cimdiņš Jānis Rimants 2004 Vārkavas SS 10,5 4 E.Vaivods
5 Gavars Uldis 2003 Vārkavas SS 11,0 5 E.Vaivods
Lodes grūšana 2kg
Vārds Uzvārds Dz.g. Komanda Rez. Vieta
1 Gavars Uldis 2003 Vārkavas SS 7,71 1 E.Vaivods
2 Kapustins Vadims 2003 Balvu SS 7,17 2 S.Keisele
3 Briška Andis 2003 Vārkavas SS 6,48 3 E.Vaivods
4 Merinovs Jevgēnijs 2004 Izvaltas psk. 6,31 4 J.Gribule
5 Cimdiņš Jānis Rimants 2004 Vārkavas SS 6,26 5 E.Vaivods
Bumbinas mešana
1 Cimdiņš Jānis Rimants 2004 Vārkavas SS 38,30 1 E.Vaivods
2 Kapustins Vadims 2003 Balvu SS 36,51 2 S.Keisele
3 Briška Andis 2003 Vārkavas SS 35,74 3 E.Vaivods
4 Gavars Uldis 2003 Vārkavas SS 34,23 4 E.Vaivods
5 Merinovs Jevgēnijs 2004 Izvaltas psk. 33,71 5 J.Gribule
                                                         D gr. Meitenes
60 m fināls
1 Reinšmite Zanda 2003 Madonas BJSS 9,3 1 A.Kraukītis
2 Reinfelde Andrija 2003 Balvu SS 9,7 2 I.Kacēna
3 Vanaga Melisa 2003 Vārkavas SS 10,2 3 E.Vaivods
4 Pavļuķeviča Kristīne 2004 Izvaltas psk. 10,4 4 J.Gribule
5 Pavļuķeviča Karīna 2004 Izvaltas psk. 10,6 5 J.Gribule
6 Batarāga Baiba 2004 Izvaltas psk. 11,4 6 J.Gribule
7 Smiļģina Valērija 2004 Izvaltas psk. 11,4 7 J.Gribule
8 Sušinska Līga 2004 Izvaltas psk. 11,8 8 J.Gribule
9 Vītoliņa Sindija 2003 Aizkraukles SS
10 Vaivode-Šulte Viktorija 2003 Vārkavas SS E.Vaivods
Lodes grūšana 2 kg
1 Reinfelde Andrija 2003 Balvu SS 6,14 1 I.Kacēna
2 Reinšmite Zanda 2003 Madonas BJSS 5,85 2 A.Kraukītis
3 Pavļuķeviča Karīna 2004 Izvaltas psk. 5,65 3 J.Gribule
4 Pavļuķeviča Kristīne 2004 Izvaltas psk. 4,39 4 J.Gribule
5 Sušinska Līga 2004 Izvaltas psk. 4,02 5 J.Gribule
6 Vanaga Melisa 2003 Vārkavas SS 3,78 6 E.Vaivods
7 Batarāga Baiba 2004 Izvaltas psk. 3,37 7 J.Gribule
8 Smiļģina Valērija 2004 Izvaltas psk. 3,11 8 J.Gribule
9 Vītoliņa Sindija 2003 Aizkraukles SS
10 Vaivode-Šulte Viktorija 2003 Vārkavas SS E.Vaivods
Bumbinas mešana
1 Reinšmite Zanda 2003 Madonas BJSS 32,96 1 A.Kraukītis
2 Pavļuķeviča Karīna 2004 Izvaltas psk. 31,15 2 J.Gribule
3 Pavļuķeviča Kristīne 2004 Izvaltas psk. 27,37 3 J.Gribule
4 Vanaga Melisa 2003 Vārkavas SS 23,26 4 E.Vaivods
5 Sušinska Līga 2004 Izvaltas psk. 19,75 5 J.Gribule
6 Reinfelde Andrija 2003 Balvu SS 17,91 6 I.Kacēna
7 Batarāga Baiba 2004 Izvaltas psk. 16,18 7 J.Gribule
8 Smiļģina Valērija 2004 Izvaltas psk. 12,88 8 J.Gribule
9 Vītoliņa Sindija 2003 Aizkraukles SS
10 Vaivode-Šulte Viktorija 2003 Vārkavas SS E.Vaivods
Galv.tiesnesis Edgars Vaivods

 

  Sacensību   1 lapa       Sacensību sākums .....................
  PROTOKOLS   Mazā olimpiāde       Sacensību beigas ..........................
  Šķēpa mešana mešana 400 g           C gr. meitenes
  Sacensību vieta: Ventspils       Datums:  20.06.2014.      
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums 1.mēģ. 2.mēģ. 3.mēģ. Galīgais rezultāts Vieta Treneris
1 Jablonska Vanessa 80701 Spars       32,15   M.Alaine
2 Annija Paula Ansone 241101- Kuldīgas nSS       29,92   I.Skurule
3 Ance Birze  281001 Liepajas raj.       29,41   A.Zeile
4 Rebeka Krupņikova 250201- Kuldīgas nSS       29,16   I. Stukule
5 Sabīne Koržeņevska 2001 Spars       25,1   A.KronbergsJ.Petrovičs
6 Svistuna Marija 20702 Spars       24,58   M.Alaine
7 Beate Nagle 220301 Talsu nSS       23,12   A.Jansons
8 CIEKALE ASNATE 190601 Spars       22,51   A.KronbergsJ.Petrovičs
9 Gerda Ozola 170501 Spars       19,91    
10 MARTINSONE ELĪNA 21001 Spars       16,02   A.KronbergsJ.Petrovičs
11 Kologrivova Poļina 70102 Spars       14,85   M.Alaine
12 Ņikitenkova Jeļena 310101 Spars       14,81   M.Alaine
13 GOBZEMA EVELĪNA 130802 Spars       14,71   A.KronbergsJ.Petrovičs
14 .Darja Sopova 180202 180202 Spars       14,55   S.Paipals-Šulcs
15 Annemarija Frīdenberga 220202 Talsu nSS       14,11   J.Vīriņš
16 Ļiubov Sazoņenko 250201 250201 Spars       14,1   S.Paipals-Šulcs
17 Linda Megija Švekle 131101 Olaine       13,79   A.Zeile
18 Zaiceva Omina 2001 Spars       13,41   M.Alaine
19 Samanta Čunčule 111101 Olaine       10,41   A.Zeile
20 Ahmetova Aļika 90201 Spars       10,07   M.Alaine
21 Darja Jemeļjaņičeva 241101 Spars       7,55   M.Alaine
                   
                   
                   
                   
                   
                   
  Galvenais tiesnesis ..............................   Sekretārs .........................      
  Galvenais sekretārs ..............................   Vec.tiesnesis ...................      
                   
                   
  Sacensību   1 lapa       Sacensību sākums .....................
  PROTOKOLS   Mazā olimpiāde       Sacensību beigas ..........................
  Lodes grūšana           C gr. meitenes  
Sacensību vieta: Ventspils     Datums:  20.06.2014.      
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Rezultāts
1. 2. 3. Galīgais rezultāts Vieta Treneris
1 Jablonska Vanessa 80701 Spars       11,51 I M.Alaine
2 Sabīne Koržeņevska 2001 Spars       11,45 II A.KronbergsJ.Petrovičs
3 Rebeka Krupņikova 250201 Kuldīgas nSS       11,33 III I. Stukule
4 Annija Paula Ansone 241101 Kuldīgas nSS       10,43 4 I.Skurule
5 Svistuna Marija 20702 Spars       10,38 5 M.Alaine
6 Kologrivova Poļina 70102 Spars       9,60 6 M.Alaine
7 Ance Birze 281001 Liepājas nov.SS       9,42 7 G.Ločmelis
8 Linda Megija Švekle 131101 Olaine       8,48 8 A.Zeile
9 Beāte Goba 130601 Talsu nSS       8,42 9 A.Jansons
10 Beate Nagle 220301 Talsu nSS       8,40 10 A.Jansons
11 Samanta Čunčule 111101 Olaine       7,99 11 A.Zeile
12 Gerda Ozola 170101 Spars       7,44 12 A.KronbergsJ.Petrovičs
13 MARTINSONE ELĪNA 21001 Spars       7,33 13 A.KronbergsJ.Petrovičs
14 Annemarija Frīdenberga 220202 Talsu nSS       7,25 14 J.Vīriņš
15 GOBZEMA EVELĪNA 130802 Spars       7,18 13 A.KronbergsJ.Petrovičs
16 Zaiceva Amina 2001 Spars       7,14 16 M.Alaine
17 Ņikitenkova Jeļena 310101 Spars       6,79 17 M.Alaine
18 .Darja Sopova  180202 Spars       6,78 18 S.Paipals-Šulcs
19 Alise Cavare 200901 Spars       6,60 19 A.KronbergsJ.Petrovičs
20 CIEKALE ASNATE 190601 Spars       6,56 20 A.KronbergsJ.Petrovičs
21 Ļiubov Sazoņenko 250201 Spars       6,43 21 S.Paipals-Šulcs
22 Ahmetova Aļika 90201 Spars       5,74 22 M.Alaine
23 Darja Jemeļjaņičeva 241101 Spars       5,52 23 M.Alaine
24 KLAIPA LELDE 301002 Spars       4,39 24 A.KronbergsJ.Petrovičs
25                  
                   
                   
  Galvenais tiesnesis ..............................   Sekretārs .........................      
  Galvenais sekretārs ..............................   Vec.tiesnesis ...................      
                   
  Sacensību                
  PROTOKOLS           Sacensību sākums .....................
      1 lapa       Sacensību beigas ..........................
Lodes grūšana   Mazā olimpiāde       D gr. zēni    
Sacensību vieta: Ventspils     Datums:  20.06.2014.      
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Rezultāts
1 2 3 Galīgais rezultāts Vieta Treneris
1 Dāniels Zemke 051203- Kuldīgas nSS       8,43 I I.Skurule
2 Artūrs Canders 310103- Kuldīgas nSS       8,24 II I.Stukule
3 Iļja Demenčuks 2004 Spars       7,89 III M.Alaine
4 Arturs Siliņš  28.10.03 Liepājas raj.SS       7,78 4 Ģ.Ločmelis
5 Ādams Ķesters 170903- Kuldīgas nSS       7,18 5 I.Stukule
6 Daniels Daņiļuks 80604 OlainesSC       6,56 6 A.Zeile
7 Elmārs Ģēģers 100803 OlainesSC       6,50 7 A.Zeile
8 Niks Edžus Bērziņš 40203 OlainesSC       6,45 8 A.Zeile
9 Rinalds Vucens 250803 OlainesSC       6,06 9 A.Zeile
10 Adrians Asmanis 090703 OlainesSC       5,97 10 A.Zeile
11 Roberts Laucis 300604 OlainesSC       5,63 11 A.Zeile
12 Armands Ēķis  151203 Spars       5,54 12 S.Paipals-Šulcs
13 Jēkabs Kļaviņš 2003 Talsu nSS       5,51 13 J.Vīriņš
14 Aleksandrs Djakovs 2004 Spars       5,23 14 M.Alaine
15 Kristers Driviņš   24.08.03 Liepājas raj.SS       nest.   Ģ.Ločmelis
16                  
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
  Galvenais tiesnesis ..............................   Sekretārs .........................          
  Galvenais sekretārs ..............................   Vec.tiesnesis ...................          
                   
  Sacensību   1 lapa       Sacensību sākums .....................
  PROTOKOLS   Mazā olimpiāde       Sacensību beigas ..........................
Lodes grūšana           C gr. zēni    
Sacensību vieta: Ventspils     Datums:  20.06.2014.      
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Rezultāts  
1 2 3 Galīgais rezultāts Vieta Treneris
7 Aleksis Meļņiks 050701- Kuldīgas nSS       10,65 I I.Skurule
3 Edijs Rapītis 290101 Talsu nSS       10,22 II J.Vīriņš
1 Intars Barčevskis o90201 Talsu nSS       9,62 III J. Vīriņš
10 Niks Kraučuks 040701- Kuldīgas nSS       8,55 4 I.Skurule
2 Kristiāns Skuruls 050201- Kuldīgas nSS       8,30 5 I.Skurule
17 Ēriks Spriņģis 160202 Olaine       8,19 6 A.Zeile
20 Ralfs Zirnis 030301 Kuldīgas nSS       7,87 7 I. Stukule
13 Orests Vilsons 150102- Kuldīgas nSS       7,44 8 I.Stukule
5 BARAUSS ROBERTS 270602 Spars       7,06 9 A.KronbergsJ.Petrovičs
14 Klāvs Balodis 231202 Olaine       6,94 10 A.Zeile
12 Aivo Ansons 231002- Kuldīgas nSS       6,86 11 I.Stukule
11 Uvis Strazdiņš 070601- Kuldīgas nSS       6,48 12 I.Stukule
4 Emīls Līdaka 181202- Kuldīgas nSS       5,69 13 I.Stukule
19 Adrians Jaunķierpis  040102 Spars       5,58 14 S.Paipals-Šulcs
16 Ralfs Mednis 211102 Olaine       4,95 15 A.Zeile
6 Pēteris Laursons 110401 Talsu nSS       nest.   J. Vīriņš
8 PETROVIČS ROBERTS 120501 Spars       nest.   A.KronbergsJ.Petrovičs
9 Rihards Štrauss o80301 Talsu nSS       nest.   J. Vīriņš
15 Emīls Lelevičs 240401 Olaine       nest.   A.Zeile
18 Matīss Budņēvičs  020802 Spars       nest.   S.Paipals-Šulcs
                   
                   
                   
                   
                   
                   
  Galvenais tiesnesis ..............................   Sekretārs .........................      
  Galvenais sekretārs ..............................   Vec.tiesnesis ...................      
                   
                   
  Sacensību   1 lapa       Sacensību sākums .....................
  PROTOKOLS   Mazā olimpiāde       Sacensību beigas ..........................
              C gr.zēni    
Šķēpa mešana 400g     Datums:  20.06.2014.      
Sacensību vieta: Ventspils                
  Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Rezultāts
1. 2. 3. Galīgais rezultāts Vieta Treneris
 
 
1 Kristiāns Skuruls 050201- Kuldīgas nSS       39,88 1 I.Skurule
2 Aleksis Meļņiks 050701- Kuldīgas nSS       39,69 2 I.Skurule
3 Edijs Rapītis 290101 Talsu nSS       33,41 3 J.Vīriņš
4 Niks Kraučuks 040701- Kuldīgas nSS       31,86 4 I.Skurule
5 Ralfs Kristers Zirnis 030301 Kuldīgas nSS       30,59 5 I.Stukule
6 BARAUSS ROBERTS 270602 Spars       27,5 6 A.KronbergsJ.Petrovičs
7 Intars Barčevskis o90201 Talsu nSS       27,03 7 J. Vīriņš
8 Uvis Strazdiņš 070601- Kuldīgas nSS       26,59 8 I.Stukule
9 Klāvs Balodis 231202 Olaine       24,41 9 A.Zeile
10 Orests Vilsons 150102- Kuldīgas nSS       24,35 10 I.Stukule
11 Aivo Ansons 231002- Kuldīgas nSS       24,31 11 I.Stukule
12 Adrians Jaunķierpis  040102 Spars       21,16 12 S.Paipals-Šulcs
13 Ralfs Mednis 211102 Olaine       20,59 13 A.Zeile
14 Ēriks Spriņģis 160202 Olaine       19,92 14 A.Zeile
15 Emīls Līdaka 181202- Kuldīgas nSS       12,61 15 I.Stukule
16                  
17                  
18                  
19                  
                   
                   
                   
                   
  Galvenais tiesnesis ..............................   Sekretārs .........................      
  Galvenais sekretārs ..............................   Vec.tiesnesis ...................      
                   
                   
                   
  Sacensību   1 lapa       Sacensību sākums .....................
  PROTOKOLS   Mazā olimpiāde       Sacensību beigas ..........................
              D gr. meitenes  
Lodes grūšana                
Sacensību vieta: Ventspils     Datums:  20.06.2014.      
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Rezultāts Treneris
1 2. 3. Galīgais rezultāts Vieta
1 LIEPĀJNIECE BEATE 210303 Spars       7,67 I A.KronbergsJ.Petrovičs
2 Anija Ozolina 151003 Spars       6,64 II A.KronbergsJ.Petrovičs
3 Eva Ločmele  06.15.03 Liepājas nov. SS       6,22 III G.Ločmelis
4 Diāna Velta Gruntiņa 021103- Kuldīgas nSS       6,15 4 I.Skurule
5 .Anita Šulca  231003 Spars       5,84 5 S.Paipals-Šulcs
6 RIEKSTIŅA EVELĪNA 20403 Spars       5,69 6 A.KronbergsJ.Petrovičs
7 Darja Savčenkova 2003 Spars       5,68 7 M.Alaine
8 Dace Dreže   03.04.03 Liepājas nov. SS       5,62 8 G.Ločmelis
9 Anete Paula Smikarste 230803 OlainesSS       5,38 9 A.Zeile
10 Evita Jauntirane 190704 OlainesSS       5,32 10 A.Zeile
11 Laura Murauska 2003 Talsu nSS       5,22 11 J. Vīriņš
12 MELLENBERGA IEVA 120106 Spars       5,11 12 A.KronbergsJ.Petrovičs
13 Annija Katerīna Bajāre 50203 OlainesSS       4,10 13 A.Zeile
14 Darja Grigorjeva 90403 OlainesSS       3,92 14 A.Zeile
15 Jūlija Mihailova 90703 OlainesSS       2,48 15 A.Zeile
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
  Galvenais tiesnesis ..............................   Sekretārs .........................      
  Galvenais sekretārs ..............................   Vec.tiesnesis ...................      
                   
                   
                   
  Sacensību   1 lapa       Sacensību sākums .....................
  PROTOKOLS   Mazā olimpiāde       Sacensību beigas ..........................
              D gr. meitenes  
Bumbiņas mešana     Datums:  20.06.2014.      
Sacensību vieta: Ventspils                
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Rezultāts
1. 2. 3. Galīgais rezultāts Vieta Treneris
 
1 LIEPĀJNIECE BEATE 210303 Spars       37,21 1 A.KronbergsJ.Petrovičs
2 .Anita Šulca  231003 Spars       34,99 2 S.Paipals-Šulcs
3 Evita Jauntirāne 190704 OlainesSS       29,49 3 A.Zeile
4 Dace Dreže   03.04.03 Liepājas nov. SS       28,57 4 G.Ločmelis
5 Eva Ločmele  06.15.03 Liepājas nov. SS       28,55 5 G.Ločmelis
6 Diāna Velta Gruntiņa 021103- Kuldīgas nSS       24,71 6 I.Skurule
7 Laura Murauska 2003 Talsu nSS       20,91 7 J. Vīriņš
8 Darja Savčenkova 2003 Spars       19,66 8 M.Alaine
9 RIEKSTIŅA EVELĪNA 20403 Spars       19,46 9 A.KronbergsJ.Petrovičs
10 Anete Paula Smikarste 230803 OlainesSS       18,62 10 A.Zeile
11 Darja Grigorjeva 90403 OlainesSS       16,01 11 A.Zeile
12 MELLENBERGA IEVA 120106 Spars       15,57 12 A.KronbergsJ.Petrovičs
13 Annija Katerīna Bajāre 50203 OlainesSS       13,1 13 A.Zeile
14 Jūlija Mihailova 90703 OlainesSS       9,25 14 A.Zeile
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
  Galvenais tiesnesis ..............................   Sekretārs .........................      
  Galvenais sekretārs ..............................   Vec.tiesnesis ...................      
                   
                   
  Sacensību   1 lapa       Sacensību sākums .....................
  PROTOKOLS   Mazā olimpiāde       Sacensību beigas ..........................
              "D"gr. meitenes    
 60 m skrējiens   Datums: 20.06.2013.            
Sacensību vieta: Ventspils                
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Galīgais rezultāts Vieta       Treneris
1 Anija Ozoliņa 151003 Spars 9,1 1       A.KronbergsJ.Petrovičs
2 Laura Murauska 2003 Talsu nSS 9,3 2       J. Vīriņš
3 LIEPĀJNIECE BEATE 210303 Spars 9,3 3       A.KronbergsJ.Petrovičs
4 Anete Paula Smikarste 230803 OlainesSS 9,5 4       A.Zeile
5 Darja Savčenkova 2003 Spars 9,6 5       M.Alaine
6 RIEKSTIŅA EVELĪNA 20403 Spars 9,7 6       A.KronbergsJ.Petrovičs
7 Diāna Velta Gruntiņa 021103- Kuldīgas nSS 9,8 7       I.Skurule
8 Eva Ločmele  06.15.03 Liepājas nov. SS 10,1 8       G.Ločmelis
9 Dace Dreže   03.04.03 Liepājas nov. SS 10,3 9       G.Ločmelis
10 Jūlija Mihailova 90703 OlainesSS 10,3 10       A.Zeile
11 .Anita Šulca  231003 Spars 10,5 11       S.Paipals-Šulcs
12 Evita Jauntirāne 190704 OlainesSS 10,5 12       A.Zeile
13 MELLENBERGA IEVA 120106 Spars 10,7 13       A.KronbergsJ.Petrovičs
14 Darja Grigorjeva 90403 OlainesSS 10,9 14       A.Zeile
15 Annija Katerīna Bajāre 50203 OlainesSS 11,2 15       A.Zeile
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
  Galvenais tiesnesis ..............................   Sekretārs .........................      
  Galvenais sekretārs ..............................   Vec.tiesnesis ...................      
                   
                   
                   
                   
  Sacensību   1 lapa       Sacensību sākums .....................
 60 m skrējiens PROTOKOLS   Mazā olimpiāde       Sacensību beigas ..........................
Sacensību vieta: Ventspils   Datums: 20.06.2013.       D gr.zēni    
                   
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Galīgais rezultāts Vieta Treneris      
1 Jēkabs Kļaviņš 2003 Talsu nSS 8,9 1 J.Vīriņš      
14 Arturs Siliņš  28.10.03 Liepājas raj.SS 9 2 Ģ.Ločmelis      
2 Ādams Ķesters 170903- Kuldīgas nSS 9,3 3 I.Stukule      
3 Dāniels Zemke 051203- Kuldīgas nSS 9,7 4 I.Skurule      
4 Artūrs Canders 310103- Kuldīgas nSS 9,7 5 I.Stukule      
5 Armands Ēķis 151203 151203 Spars 9,7 6 S.Paipals-Šulcs      
6 Niks Edžus Bērziņš 40203 OlainesSC 9,9 7 A.Zeile      
7 Adrians Ašmanis 90703 OlainesSC 10,1 8 A.Zeile      
8 Rinalds Vucens 250803 OlainesSC 10,4 9 A.Zeile      
9 Elmārs Ģēģers 100803 OlainesSC 10,8 10 A.Zeile      
10 Roberts Laucis 300604 OlainesSC 10,8 11 A.Zeile      
11 Daniels Daņiļuks 80604 OlainesSC 11,3 12 A.Zeile      
12 Iļja Demenčuks 2004 Spars 11,5 13 M.Alaine      
13 Aleksandrs Djakovs 2004 Spars 12 14 M.Alaine      
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
  Galvenais tiesnesis ..............................   Sekretārs .........................      
  Galvenais sekretārs ..............................   Vec.tiesnesis ...................      
                   
                   
                   
                   
                   
  Sacensību   1 lapa       Sacensību sākums .....................
  PROTOKOLS   Mazā olimpiāde       Sacensību beigas ..........................
              C gr. meitenes    
 60 m skrējiens   Datums: 20.06.2013.            
Sacensību vieta: Ventspils                
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Rezultāts Vieta       Treneris
1 Ņikitenkova Jeļena 310101 Spars 8,4 1       M.Alaine
2 Sabīne Koržeņevska 2001 Spars 8,6 2       A.KronbergsJ.Petrovičs
3 CIEKALE ASNATE 190601 Spars 8,6 3       A.KronbergsJ.Petrovičs
4 .Darja Sopova 180202 180202 Spars 8,6 4       S.Paipals-Šulcs
5 Ance Birze 280101 Liepājas nov.SS 8,8 5       Ģ.Ločmelis
6 Rebeka Krupņikova 250201- Kuldīgas nSS 8,9 6       I. Stukule
7 Gerda Ozola 170101 Spars 8,9 7       A.KronbergsJ.Petrovičs
8 Annija Paula Ansone 241101- Kuldīgas nSS 8,9 8       I.Skurule
9 Beate Nagle 220301 Talsu nSS 8,9 9       A.Jansons
10 MARTINSONE ELĪNA 21001 Spars 9 10       A.KronbergsJ.Petrovičs
11 Jablonska Vanessa 80701 Spars 9,1 11       M.Alaine
12 Beāte Goba 130601 Talsu nSS 9,3 12       A.Jansons
13 KLAIPA LELDE 301002 Spars 9,4 13       A.KronbergsJ.Petrovičs
14 GOBZEMA EVELĪNA 130802 Spars 9,4 14       A.KronbergsJ.Petrovičs
15 Linda Megija Švekle 131101 Olaine 9,4 15       A.Zeile
16 Svistuna Marija 20702 Spars 9,5 16       M.Alaine
17 Kologrivova Poļina 70102 Spars 9,6 17       M.Alaine
18 Zaiceva Omina 2001 Spars 9,6 18       M.Alaine
19 Ahmetova Aļika 90201 Spars 9,8 19       M.Alaine
20 Ļiubov Sazoņenko 250201 250201 Spars 9,9 20       S.Paipals-Šulcs
21 Annemarija Frīdenberga 220202 Talsu nSS 10 21       J.Vīriņš
22 Samanta Čunčule 111101 Olaine 10,1 22       A.Zeile
23 Darja Jemeļjaņičeva 241101 Spars 10,2 23       M.Alaine
24 Alise Čavare 200901 Spars 11,7 24       A.KronbergsJ.Petrovičs
  Galvenais tiesnesis ..............................   Sekretārs .........................      
  Galvenais sekretārs ..............................   Vec.tiesnesis ...................      
                   
  Sacensību   1 lapa       Sacensību sākums .....................
  PROTOKOLS   Mazā olimpiāde       Sacensību beigas ..........................
 60 m skrējiens   Datums: 20.06.2013.     C gr.zēni      
Sacensību vieta: Ventspils                
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Galīgais rezultāts Vieta Treneris      
1 Aleksis Meļņiks 050701- Kuldīgas nSS 8 1 I.Skurule      
2 Kristiāns Skuruls 050201- Kuldīgas nSS 8,4 2 I.Skurule      
3 Intars Barčevskis o90201 Talsu nSS 8,6 3 J. Vīriņš      
4 Niks Kraučuks 040701- Kuldīgas nSS 9 4 I.Skurule      
5 BARAUSS ROBERTS 270602 Spars 9,1 5 A.Kronbergs      
6 Ralfs Mednis 211102 Olaine 9,1 6 A.Zeile      
7 Uvis Strazdiņš 070601- Kuldīgas nSS 9,3 7 I.Stukule      
8 Klāvs Balodis 231202 Olaine 9,4 8 A.Zeile      
9 Adrians Jaunķierpis  040102 Spars 9,4 9 S.Paipals-Šulcs      
10 Orests Vilsons 150102- Kuldīgas nSS 9,5 10 I.Stukule      
11 Aivo Ansons 231002- Kuldīgas nSS 9,7 11 I.Stukule      
12 Edijs Rapītis 290101 Talsu nSS 9,9 12 J.Vīriņš      
13 Ēriks Spriņģis 160202 Olaine 10 13 A.Zeile      
14 Emīls Līdaka 181202- Kuldīgas nSS 10,1 14 I.Stukule      
15 Ralfs Kristers Zirnis 030301 Kuldīgas nSS izst. 15 I.Stukule      
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
  Galvenais tiesnesis ..............................   Sekretārs .........................      
  Galvenais sekretārs ..............................   Vec.tiesnesis ...................      
                   
                   
                   
  Sacensību   1 lapa            
  PROTOKOLS   Mazā olimpiāde            
Bumbiņas mešana 180 g   Datums: 20.06.2014.     D gr.zēni Sacensību sākums .....................
Sacensību vieta: Ventspils           Sacensību beigas ..........................
N.p.k. Vārds, uzvārds Dz.gads Organizācijas nosaukums Rezultāts          
1. 2. 3. Galīgais rezultāts Vieta Treneris
1 Arturs Siliņš  28.10.03 Liepājas raj.SS       43,39 1 Ģ.Ločmelis
2 Elmārs Ģēģers 100803 OlainesSC       38,88 2 A.Zeile
3 Dāniels Zemke 051203- Kuldīgas nSS       34,6 3 I.Skurule
4 Rinalds Vucens 250803 OlainesSC       33,59 4 A.Zeile
5 Niks Edžus Bērziņš 40203 OlainesSC       31,82 5 A.Zeile
6 Ādams Ķesters 170903- Kuldīgas nSS       31,37 6 I.Stukule
7 Artūrs Canders 310103- Kuldīgas nSS       30,29 7 I.Stukule
8 Iļja Demenčuks 2004 Spars       30,29 8 M.Alaine
9 Jēkabs Kļaviņš 2003 Talsu nSS       28,64 9 J.Vīriņš
10 Daniels Daņiļuks 80604 OlainesSC       26,8 10 A.Zeile
11 Aleksandrs Djakovs 2004 Spars       25,79 11 M.Alaine
12 Roberts Laucis 300604 OlainesSC       20,49 12 A.Zeile
13 Armands Ēķis 151203 Spars       19,31 13 S.Paipals-Šulcs
14 Adrians Ašmanis 090703 OlainesSC       17,67 14 A.Zeile
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
  Galvenais tiesnesis ..M.Alaine............................     Sekretārs .........................      
  Galvenais sekretārs ..D.Rutkovska............................     Vec.tiesnesis ...................    
                   

 

Vieglatlētikas sacensībām

 

 

„MAZĀ  OLIMPIĀDE”

 1.Mērķis un uzdevums.

Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.

Noskaidrot labākos šķēpa un bumbiņas metējus jaunākajās vecuma grupās.

 2. Sacensību vadība.

Sacensības organizē un vada Latvijas Šķēpmetēju klubs/LŠK/ sadarbībā ar Ventspils sporta skolu „ Spars” un Vārkavas sporta skolu.

Atbildīgie par sacensību organizēšanu: Ventspilī trenere Mārīte Alaine un Vārkavā sporta skolas direktors Edgars Vaivods.

 3. Laiks un vieta.

Sacensības notiek 2014.gada 20.jūnijā –

Rietumu zona – Ventspils stadionā.

Austrumu zona – Vārkavas stadionā.

Sacensību sākums plkst. 11.00.

 4. Sacensību dalībnieki.

Sacensībās piedalās meitenes un zēni  „C” grupā 2001-2002.dz.g. un „D” grupā 2003.dz.g.un jaunāki.

Dalībnieku skaits neierobežots.

Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.

5. Sacensību programma.

Visi dalībnieki startē 3 veidos:

„C”  grupai -  60m skrējiens, lodes grūšana - meitenēm (2 kg), zēniem (3kg) un šķēpa mešana (400g).

„D”  grupai -  60m skrējiens, lodes grūšana(2kg) un bumbiņas mešana (180g).

6. Sacensību norise.

60m skrējiens bez fināla, šķēpa un bumbiņas mešanā katram dalībniekam 3 mēģinājumi.

7. Apbalvošana

Pirmo trīs vietu ieguvēji katrā disciplīnā  saņem diplomu un medaļu.

8.Uzņemšanas  un finanšu nosacījumi.

Komandējuma izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.

Sacensību organizācijas izdevumus : tiesnešu darba apmaksu un apbalvošanas izdevumus sedz LŠK.

 9.Pieteikumi.

Pieteikumi sacensībām jāiesūta līdz 18.jūnija pl. 12.00.

Rietumu zonā – uz e-pastu marite.alaine@inbox.lv, tālr.29188668

 

 

Austrumu zonā uz e-pastu  sporta.skola@varkava.lv, tālr. 26179015


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv