Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: Kokneses kauss 2014

Norises laiks: No 2014-09-10 līdz 2014-09-10

Norises vieta: Koknese

Papildus informācija:

RUDENS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKAS MEŠANU DISCIPLĪNĀS
"KOKNESES KAUSS 2014". 
KOKNESĒ, 2014.GADA 20.SEPTEMBRĪ
U-18 JAUNIEŠI
ŠĶĒPA MEŠANA (700 G)
1 GAILUMS PATRIKS  98 SS ARKĀDIJA 67,52 I.EVERSONE
2 GRIEZĪTIS RIČARDS 97 MSĢ 59,86 A.VAIVADS
3 ROZIŅŠ DAGNIS  97 JELGAVA 56,86 I.ROZIŅŠ
4 BEĻAUNIEKS KRIŠJĀNIS  98 MADONAS BJSS 51,03 L.LĪCĪTE A.KRAUKLĪTE
5 PLUCIS EMĪLS  97 SS ARKĀDIJA 49,64 I.APERĀNE
6 STRIKAITIS ALEKSANDRS 97 TALSU NSS 47,92 M.ŠTROBINDERS
7 OSKERKO MIKS  98 TALSU NSS 47,05 A.JANSONS
8 MALNAČS VISVARS 97 DAUGAVPILS NSS 44,08 J.PETROVSKIS
9 SALDOVERS MIKUS  98 AIZKRAUKLES NSS 39,05 Z.KAROLS
10 ŪDRIS DĀVIS  97 TALSU NSS 37,85 M.ŠTROBINDERS
11 KAUFMANIS DĀVIS  98 BAUSKAS BJSS 35,81 A.INDRIKSONE A.EIKENS
12 TRUMPA EINIUS  98 ROKIŠKI 35,68 V.ČEREŠKA
13 BURAKOVSKIS VACLAVS 97 DAUGAVPILS NSS 35,00 J.PETROVSKIS
Ā/K RIEKSTIŅŠ ALEKS  99 SS ARKĀDIJA 47,66
U-18 JAUNIETES
ŠĶĒPA MEŠANA (500 G)
1 DONĀNE LAINE  98 MSĢ 51,32 A.VAIVADS T.DONĀNE
2 VILCĀNE AGNESE 97 AIZKRAUKLES NSS 46,55 I.LULLE
3 PRIEDĪTE ANDRIJA  97 MSĢ 46,30 A.VAIVADS
4 ŠALME LINDA LUĪZE 98 LIMBAŽU UN SALACGR.SS 44,83 G.TEKO
5 KALVĀNE LAILA  98 OGRES NSC 39,33 A.PRIŽEVOITS
6 MATIUKAITE ANTUANETA  98 ROKIŠKI 37,80 I.ŽERONIENE
7 ANDŽĀNE BEĀTE KRISTA  97 SS ARKĀDIJA 33,60 I.APERĀNE
8 SAMULE DANA  97 VALMIERAS BSS 32,52 P.KARLIVĀNS
9 ŪBELE ALMA ANNA 97 SS ARKĀDIJA 27,91 I.APERĀNE
10 SMIRNOVA MEGIJA  98 VALMIERAS BSS 27,63 P.KARLIVĀNS
11 AMERIKA VENITA  98 VALMIERAS BSS 26,43 P.KARLIVĀNS
12 PUTRO VERONIKA  97 DAUGAVPILS NSS 25,69 J.PETROVSKIS
13 PAIPALA UNDĪNE  97 TALSU NSS 25,25 M.ŠTROBINDERS
14 ŠIMKŪNE EVIJA  98 VIESĪTES SS 24,98 T.DONĀNE
15 KRAUZE ANNA 98 TALSU NSS 21,33 M.ŠTROBINDERS
U-16 ZĒNI
ŠĶĒPA MEŠANA (600 G)
1 GĻAUDA ROBERTS 99 BAUSKAS BJSS 69,07 R.MAĶEVICS
2 JAUNPUJENS KRISTAPS 99 VECUMNIEKU NSS 65,79 L.MACAROVSKA
3 RIEKSTIŅŠ ALEKSIS  99 SS ARKĀDIJA  50,19 I.EVERSONE
4 ŠPONS RAIVIS  00 LIMB. UN SALACGR. 49,70 A.ROZENBERGS
5 LADUSĀNS HARALDS 99 BAUSKAS BJSS 48,64 R.MAĶEVICS
6 SUNTAŽS KRIŠJĀNIS  0 TALSU NSS 44,21 M.ŠTROBINDERS
7 VĒVERS ROBERTS 99 AIZKRAUKLES NSS 41,62 A.JEGOROVA
8 KUTRA DĀVIDS  99 BAUSKAS BJSS 41,32 R.MAĶEVICS
9 KĻAVIŅŠ ARTIS  00 SS ARKĀDIJA  40,32 I.EVERSONE
10 PORIETIS ANDRIS 99 VECUMNIEKU NSS 36,97 L.MACAROVSKA
11 RŪGUMS EMĪLS  99 BAUSKAS BJSS 36,93 R.MAĶEVICS
12 AVOTIŅŠ ANSIS  99 AIZKRAUKLES NSS 34,91 M.HOLSTS
13 TIŠONOKS ARVIS  99 AIZKRAUKLES NSS 34,04 I.VĪTOLA
14 ZAGORSKIS EMĪLS RALFS 00 VALMIERAS BSS 31,68 R.RAVINSKIS
15 VAIVADS RIHARDS 00 AIZKRAUKLES NSS 31,01 I.VĪTOLA
16 JUŠKA RIHARDS 99 MSĢ 27,07 A.EIKENS
17 SKUJA EDGARS 00 SS ARKĀDIJA  24,60 I.EVERSONE
U-16 MEITENES
ŠĶĒPA MEŠANA (400 G)
1 DREIMANE EVA  99 MSĢ 40,90 A.VAIVADS
2 ROZIŅA LIENE 99 JELGAVA 40,36 I.ROZIŅŠ
3 TRAČUMA KATRĪNE  00 KRĀSLAVAS SS 38,47 V.BEINAROVIČS
4 VILHOVIKA SIGNE 00 OGRES NSC 37,89 A.PRIŽEVOITS
5 DAĻECKA VIKTORIJA  00 JĒKABPILS SS 33,68 A.NORIS
6 PAPIŅA LIĀNA  99 VECUMNIEKU NSS 31,68 L.MACAROVSKA
7 SILA MĀRA  00 TALSU NSS 31,52 M.ŠTROBINDERS
8 ŅIKITINA ALĪNA  00 KRĀSLAVAS SS 29,48 V.BEINAROVIČS
9 ZEĻĢE LUĪZE KATRĪNA  00 TALSU NSS 23,43 M.ŠTROBINDERS
U-14 ZĒNI
ŠĶĒPA MEŠANA (400 G)
1 KOZJAKOVS OĻEGS  O1 AIZKRAUKLES NSS 47,07 V.VEĻČINSKIS
2 INDRIČS MATĪSS O1 AIZKRAUKLES NSS 41,36 M.HOLSTS
3 PUTNIŅŠ KRISTAPS  O1 SS ARKĀDIJA  40,26 I.EVERSONE
4 ČAKŠS ARTIS  O2 JELGAVAS NSC 37,75 E.ČAKŠA
5 ŠALMIS MIKS GUSTAVS  O2 LIMBAŽU UN SALACGR.SS 34,30 A.ĶIRSIS
6 VILNRAGS JĀNIS  O1 JĒKABPILS SS 33,66 J.KNODZE
7 ELĪTIS ARTŪRS  O1 AIZKRAUKLES NSS 33,24 M.HOLSTS
8 PASTORS ARTŪRS  O1 OGRES NSC 33,23 Z.KINCIS
9 SMILŠKALNS EMĪLS  O1 MADLIENAS VSK 32,38 J.LIEPA
10 VOLANTS ROBERTS O1 LĒDMANES PSK 31,10 J.LIEPA
11 ŪDRIS RALFS O1 VALMIERAS BSS 30,29 R.RAVINSKIS
12 ČUDARS MATĪSS O1 SALASPILS SS 30,21 I.ZNŪTIŅA
13 KALNIŅŠ TOMS  O2 TALSU NSS 30,09 M.ŠTROBINDERS
14 UPENIEKS KRIŠJĀNIS  O1 BAUSKAS BJSS 29,78 A.INDRIKSONE
15 DZENĪTIS SANDIS  O1 SALASPILS SS 28,91 G.ŠALE
16 KNODZE KRIŠJĀNIS  O1 JĒKABPILS SS 27,25 J.KNODZE
17 JELINSKIS JĀNIS  O1 JĒKABPILS SS 26,74 J.KNODZE
18 MAKEJEVS DENISS O2 AIZKRAUKLES NSS 25,85 A.RUBLIS
19 SUNTEIKS KRISTAPS  O2 BAUSKAS BJSS 25,72 R.MAĶEVICS
20 STOĻEROVS DMITRIJS  O2 VIESĪTES SS 25,02 T.DONĀNE
21 AIZUPIETIS ALVIS  O2 VIESĪTES SS 24,91 T.DONĀNE
22 KRODZINIEKS KRISTAPS  O2 VIESĪTES SS 24,40 T.DONĀNE
23 MUČIČKA EDVĪNS  O1 BAUSKAS BJSS 23,98 A.INDRIKSONE
24 GIPTERS ERLENDS O1 DAUGAVPILS BJSS 23,71 J.MARKEVIČS
25 VAIVADS RONALDS O2 AIZKRAUKLES NSS 23,52 I.VĪTOLA
26 ALI KARIMS  O1 OGRES NSC 22,60 A.PRIŽEVOITS
27 VINOGRADOVS RENĀRS  O1 VIESĪTES SS 20,80 T.DONĀNE
28 HARITONOVS NIKLĀVS  O2 DAUGAVPILS BJSS 20,15 J.MARKEVIČS
29 KUKS RAIVO O1 LĒDMANES PSK 18,78 J.LIEPA
Ā/K SEINASS FILIPS O3 LIMBAŽU UN SALACGR.SS 29,80
U-14 MEITENES
ŠĶĒPA MEŠANA (400 G)
1 CIMERMANE AIRITA  O1 VECUMNIEKU NSS 34,34 G.BRIŅĶE
2 CIMERMANE AIRISA O2 VECUMNIEKU NSS 31,58 G.BRIŅĶE
3 OPOLĀ LUĪZE  O1 OGRES NSC 30,35 A.PRIŽEVOITS
4 DUBULTE LAURA SILVIJA  O2 LIMBAŽU UN SALACGR.SS 29,84 A.ROLMANIS
5 DŪMA LAURA O1 MADONAS BJSS 29,08 A.KRAUKLĪTE
6 OZOLA NIKOLA  O1 OGRES NSC 28,67 A.PRIŽEVOITS
7 SKUJA BEĀTE  O1 VECUMNIEKU NSS 27,01 L.MACAROVSKA
8 LEITE SELĪNA O1 MADONAS BJSS 26,12 A.KRAUKLĪTE
9 KĀRŠENIECE VIKTORIJA  O1 JĒKABPILS SS 23,58 J.KNODZE
10 BERKMANE BEĀTE  O1 JELGAVAS NSC 23,03 E.ČAKŠA
11 POZŅIAKA KARMENA O1 AIZKRAUKLES NSS 22,08 M.HOLSTS
12 KRASTA ARITA O1 MADONAS BJSS 21,83 A.KRAUKLĪTE
13 DAUGULE ALISE ANNIJA  O2 LIMBAŽU UN SALACGR.SS 21,37 A.ROLMANIS
14 URĶE AIVITA  O2 VIESĪTES SS 20,83 T.DONĀNE
15 LAZAREVA ALEKSANDRA  O2 AIZKRAUKLES NSS 18,63 A.RUBLIS
16 KRUTOVA ZANE  O2 LIMBAŽU UN SALACGR.SS 17,35 A.ROLMANIS
17 MOTTE ŠTELCE TERĒZE O2 LIMB.UN SALACGR. 16,08 A.ROLMANIS
GALVENAIS TIESNESIS: BRIGITA KRAUZE


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv