Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: D.Kūlas sacensības Ventspilī

Norises laiks: No 2014-09-27 līdz 2014-09-27

Norises vieta: Ventspils

Papildus informācija:

    Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas kausa izcīņas sacensības
    Ventspils   27.09.2014.       
    Zēni        
    2003/20004.  D gr.        
  1. Bogdanovs Klāvs 100804 V-pils nov. 27.89 A.čaklis
  2. Canders Artūrs 310103 Kuldīga 26.89 I.Stukule
  3. Zegners Klāvs 171203 V-pils nov. 22.64 A.Žeimunds
  4. Siliņš Arturs 2003. Liepājas r. 22.58 Ģ.Ločmelis
  5. Ziņģis Mārcis 80404 Kuldīga 22.58 I.Skurule
  6. Žūriņš Kristers 120703 V-pils nov. 21.34 D.Lodiņš
  7. Driviņš Kristers 2004 Liepājas r. 20.29 Ģ.Ločmelis
  8. Vārpiņš Alens 280104 V-pils nov. 18.38 A.čaklis
  9. Rjabovs Dārijs 250204 V-pils nov. 18.27 A.Paipals
  10. Ālītis Arturs 310303 V-pils nov. 18.14 A.Paipals
  11. Miķelsons Ivo 121203 V-pils nov. 17.34 A.čaklis
  12. Zemke Dāniels 51203 Kuldīga 17.20 I.Skurule
  13. Priekulis Ingus 131003 V-pils nov. 16.70 D.Lodiņš
  14. Muižnieks Krists 170504 V-pils nov. 16.68 A.Paipals
  15. Radelis Krists 220105 V-pils nov. 15.78 A.Paipals
  16. Standzinieks 2004. V-pils nov. 15.76  
  17. Ozols Eduards 170904 V-pils nov. 15.67 A.čaklis
  18. Pallo Timotejs 290803 Kuldīga 14.57 I.Skurule
  19. Plotnieks Kaspars 280104 V-pils nov. 13.99 A.čaklis
  20. Bukovskis Kristiāns 50403 V-pils nov. 13.40 A.čaklis
  21. Čāče Ingars 190104 V-pils nov. 12.71 A.čaklis
  22. Bisksons Kaspars 201204 V-pils nov. 10.42 A.Paipals
    2001./2002.C gr.         
  1. Skuruls Kristiāns 50201 Kuldīga 41.59 I.Skurule
  2. Zirnis Ralfs Kristers 30301 Kuldīga 38.55 I.Stukule
  3. Bogdanovs Artūrs 150201 V-pils nov. 36.70 D.Lodiņš
  4. Meļņiks Aleksis 50701 Kuldīga 36.59 I.Skurule
  5. Jāne Jānis 291201 V-pils nov. 32.45 A.Žeimunds
  6. Tumševics Nils 51001 Liep. Raj.sp.sk. 31.40 A.Vērdiņš
  7. Kraučuks Niks 40701 Kuldīga 31.00 I.Skurule
  8. Vecbaštiks Artūrs 90301 Liep. Raj.sp.sk. 28.76 A.Vērdiņš
  9. Kaudze Matīss 2002 Ventspils 28.66 A.Dogadovs
  10. Strazdiņš Uvis 70601 Kuldīga 27.90 I.Stukule
  11. Vitka Verners 280302 Ventspils 26.34 J.Petrovičs, A.Kronbergs
  12. Kalniņš Toms 2002. Talsi 26.09 M.Štrobinders
  13. Sparāns Jānis 250501 V-pils nov. 24.70 A.Čaklis
  14. Šaudinis Jānis 240101 Liep.raj. 23.98 A.Vērdiņš
  15. Judziks Henriks 250401 V-pils nov. 23.49 A.Čaklis
  16. Mikuckis Pēteris 230201 V-pils nov. 23.17 A.Čaklis
  17. Barauss Roberts 270602 Ventspils 21.65 J.Petrovičs, A.Kronbergs
  18. Kraučs Daniels 120401 V-pils nov. 17.60 A.Čaklis
  19. Dāvids Harijs 2002. Ventspils 17.43 A.Dogadovs
    2000./1999. B gr.        
  1. Bērziņš Kārlis 50999 Ventspils 48.98 A.Kronbergs
    40.75  48.98  46.03  43.60  43.25  47.77    
  2. Suntažs Krišjānis 2000. Talsi 46.43 M.Štrobinders
    41.64  41.24  40.15  40.45  40.10  46.43    
  3. Samauskis Niks 20499 Kuldīga 45.16 I.Stukule
    41.65  42.84  45.16  44.23  41.50  40.40    
  4. Paipals Niklāvs 2000. Talsi 39.21 Janons/Vīriņš
    34.70  34.04  39.21  37.94  38.30  36.10      
  5. Pečaks Jānis Pēteris 040599. V-pils nov. 34.82 D.Lodiņš
    34.82  32.47  32.32  x    33.18  x      
  6. Skaistkalns Kārlis 2000. Talsi 23.00 A.Jansons
    x  22.28  23.00  21.46  x  22.50      
    Jaunieši 1998./1997. A gr.      
  1. Griezītis Ričards 10397 MSĢ 58.02 A.Vaivads
    x  51.22  55.06  x   58.02  54.17      
  2. Rūmnieks Fēlikss 100198 Ventspils 55.93 J.Petrovičs, A.Kronbergs
    55.06  48.00  46.84  52.76  x   55.93    
  3. Oskerko Miks 1998. Talsi 52.10 A.Jansons
    41.48  x  50.18  x   52.10  x        
  4. Strikaitis Aleksandrs 1997. Talsi 50.46 M.Štrobinders
    45.99  50.46  46.60  44.84 x  x       
  5. Kriņģelis Jānis 150797 Ventspils 39.43 B.Romanovska
    39.43  39.01  36.58  x  34.74  32..82    
  6. Bergs Ģirts  130197 Ventspils 35.56 M. Alaine
    33.14  35.56  26.56  28.59  x  24.01    
  7. Bergs Gints  130197 Ventspils 29.18 M. Alaine
    25.40  29.18  28.90  28.92  24.94  27.10    
    Juniori        
    1995./1996.        
  1. Čakšs Gatis 130695 MSĢ 75.00 A.Vaivads
    70.96  72.73  75.00  70.56  x  x      
  2. Meirēns Artūrs 10296 MSĢ 60.10 A.Vaivads
    60.10  56.32  x  x  x   56.96      
  3. Sakne Jānis 70795 Ventspils 50.68 B.Romanovska
    48.77  47.98  47.14  45.65  50.68 x     
  4. Lurins Aleksis 260396 Ventspils 48.81 A.Dogadovs
    46.60  46.31  46.29  48.81  46.59  47.59      
  5. Jokšs Elvis 290996 Ventspils 41.73 A.Dogadovs
    40.19  x  38.76  41.73  x  x      
    Vīrieši        
    1996. un vec.        
  1. Čakšs Gatis   MSĢ 77.26  
    71.35  77.26   x  69.13  x  x        
  2. Grīva Jānis Svens 230493 Ventspils 73.15 M.Grīva
    68.90  73.15  x  70.87  71.12  69.52    
  3. Rags Ēriks   Ventspils 71.85  
    71.85  66.17  71.64  70.04  71.41  70.72    
  4. Bukšs Vilmārs 240570 Rīga 46.79  
    40.23  46.79  45.50  x  x  x        
    Seniori        
    1979. un vec.        
  1. Kūla Dainis 280459 Ventspils 52.97  
    48.51  48.02  52.12  52.97 x  x        
  2. Uģis Lasmanis 29.07.67 Ventspils 50.18  
    50.18  49.82  48.08  48.53  48.34  46.33    
  3. Bukšs Vilmārs 240570 Rīga 49.07  
    x   49.07  48.11  45.58  x  x      
  4. Matvajs Didzis 260764 Ventspils 48.58  
    48.58  47.78  44.04  47.63  x  x       
  5. Grīva Māris 250745 Ventspils 35.87  
    35.87  35.80  34.30  x  x  x      
  6. Cela Valdis  10248 Ventspils 32.40  
    28.26  29.47  30.66  28.44  30.36  32.40    
    Meitenes        
    2003/20004.  D gr.         
  1. Suntaža Katrīna 2003 Talsi 16.02 Jansons/Vīriņš
    16.02  14.23        
  2. Slavinska Alise 120904 V-pils nov. 11.13 A.Paipals
    11.13  9.86        
  3. Darja Savčenkova 130603 Ventspils 10.63 M. Alaine
    9.71  10.63        
    2001./2002.C gr.         
  1. Līduma Linda 291001 V-pils nov. 32.45 D.Lodiņš
  2. Krupņikova Rebeka 250201 Kuldīga 31.69 I.Stukule
  3. Ansone Annija Paula 241101 Kuldīga 30.68 I.Skurule
  4. Birze Ance 2001. Liepājs raj. 30.63 Ģ.Ločmelis
  5. Vanesa Jablonska 80701 Ventspils 28.28 M. Alaine
  6. Koržeņevska Sabīne 90101 Ventspils 26.16 J.Petrovičs, A.Kronbergs
  7. Ciekale Asnate 190601 Ventspils 25.41 J.Petrovičs, A.Kronbergs
  8. Marija Svistuna 20702 Ventspils 24.10 M. Alaine
  9. Nagle Beāte 2001. Talsi 23.94 A.Jansons
  10. Viepāne Una 2001 Talsi 23.56 A.Jansons
  11. Bandere Ketlīna 160202 V-pils nov. 19.60 A.Paipals
  12. Vesele Rolanda 50802 V-pils nov. 19.20 D.Lodiņš
  13. Vesele rebeka 150201 V-pils nov. 16.59 D.Lodiņš
  14. Zaļepska Sabīne 60601 Ventspils 16.45 B.Romanovska
  15. Orlovska Ketija 70902 V-pils nov. 16.00 A.Žeimunds
  16. Liepiņa Paula 2002. Talsi 15.74 Janons/Vīriņš
  17. Amina Zaiceva 130991 Ventspils 13.52 M. Alaine
     2000./1999. B gr.        
  1. Dreimane Eva 290699 MSĢ 40.41 A.Vaivads
    38.50  40.12  40.41  38.80  36.59  35.69      
  2. Jankovska Monta 231100 Kuldīga 36.73 I.Stukule
    x  30.46  32.62  x  36.73  32.77       
  3. Pūlmane Annija 140199 Ventspils 36.46 B.Romanovska
    35.20  36.46  34.10  35.70  x  35.94  36.46    
  4. Jakobsone Līva 61099 Kuldīga 35.34 I.Stukule
    29.40  31/52  35.34  32.02  x  33.22    
  5. Sila Māra 2000. Talsi 32.06 M.Štrobinders
    25.97  28.40  27.51  30.20  29.85  32.06     
  6. Vikštrema Alma Vikija 200900 Kuldīga 29.99 I.Stukule
    x  26.71  28.20  28.00  29.99  24.88    
  7. Janševska Sintija 181200 Ventspils 28.16 B.Romanovska
    25.87  25.20  28.16  26.20  26.54  26.45     
  8. Jēkabsone Kintija 30500 Kuldīga 27./40 I.Stukule
    x  27.40  25.53  25.50  25.20  25.40      
  9. Jēkabsone Ērika  30500 Kuldīga 26.28 I.Stukule
    20.80  26.28  25.60        
  10. Vadone Andra 140700 Ventspils 25.08 B.Romanovska
    24.72  25.08  23.60        
  11. Zeļģe Luīze 80400 Talsi 19.26 M.Štrobinders
    19.26          
    Rūmniece Frederika 40500 Ventspils bez rezult.  J.Petrovičs, A.Kronbergs
    x  x  x         
    Jaunietes  1998./1997. A gr.      
  1. Donāne Laine 11098 Viesītes spsk./MSĢ 52.79 T.Donāne
     47.54  x  x   47.78  43.97  52.79    
  2. Priedīte Andrija 60197 MSĢ 45.13 A.Vaivads
    40.89  45.13  44.10  42.66 x  x       
  3. Meijere Anete Jete 110898 Ventspils 31.98 B.Romanovska
    x   28.61 x   30.44  30.63  31.98      
  4. Anastasija Žuravļova 60698 Ventspils 31.34 M. Alaine
    29.38  29.35  28.83  27.95  31.34  29.34    
  5. Anastasija Travkina 291198 Ventspils 27.02 M. Alaine
    27.02  26.18  x  x  22.86  24.96      
  6. Paipala Undīne 1997. Talsi 23.30 M.Štrobinders
    23.51  25.08  x  26.30  22.72  25.45    
  7. Ziemane Anda 120698 Ventspils 18.72 J.Petrovičs, A.Kronbergs
    18.71  17.55  16.43  18.72  17.75  15.71    
    Juniores        
    1995./1996.        
  1. Linda Godļevska  231096 Vwentspils 37.57 M. Alaine
    x  37.57  x   36.81  x  37.45      
  2. Putniņa Agnija 150296 Kuldīga 35.95 I.Stukule
    34.47  35.95  32.18  34.58  x   34.94    
    Sievietes        
    1996. un vec.        
  1. Donāne Laine 1998. Viesīte/MSĢ 45.50 T.Donāne/Vaivads
    41.92  x  40.74  45.50        
  2. Jēkabsone Signe 1995. Talsi 43.66 M.Štrobinders
    39.58  x  43.66  38.77  x   41.96      
  3. Lasmane Sanita 51194 Ventspils 42.08 B.Romanovska
    x  x  42.05  x    42.08  39.31        
    Seniores        
    1979. un vec.        
  1. Ziemane Ligita   Ventspils 33.06  
    27.33  29.55  27.30  30.19  33.06  32.60    
  2. Stukule Ilze 140963 Kuldīga 31.12  
    x  24.19  28.35  30.48  28.49  31.12      
  3. Flesnere Iveta 300176 Ventspils 24.05 M.Grīva
    21.77  23.85  22.31  24.05  23.56  23.16      
  4. Romanovska Brigita 280750 Ventspils 22.12  
    22.04  22.12 21.11  22.00  x         
  5. Buntika Ilga 19939 Ventspils 11.97  
    11.92  10.98  9.82  11.97  9.20  11.73      
             
    Sacensību galvenā sekretāre  Dz.Rutkovska     
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv