Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!

LATVIJAS ŠĶĒPMETĒJU KLUBA
SACENSĪBU KALENDĀRS

Notikums: J.Lūša balvu izcīņa

Norises laiks: No 2014-08-08 līdz 2014-08-08

Norises vieta: Kandava

Papildus informācija:

.Lūša kausu izcīņa šķēpa mešanā 08.08.2014. Kandavā rezultāti

 

U-12 zēni  ( 400g.)

1.Miķelis Muska                      Kandava                      24.20

2. Jurģis Grīgs                         Kandava                      21.35

3. Andrejs Zutis                       Kandava                      20.46

4. Artūrs Canders                    Kuldīga                                    17.41

5. Rūdolfs Suntažs                   Talsi                             15.25

 

U-14 meitenes ( 400g.)

1.      Airita Cimermane       Vecumnieki                 37.75

2.      Rebeka Krupņikova     Kuldīga                                    33.60

3.      Sabīne Koržeņevska    Ventspils                      26.08

4.      Asnate Ciekale                        Ventspils                      25.58

5.      Ieva Stepiņa                Kandava                      24.67

6.      Una Veipāne               Talsi                             24.20

7.      Valērija Kuzmicka       Kandava                      20.57

8.      Agnese Besikirska       Kandava                      19.39

9.      Katrīne Suntaža           Talsi                             18.45

10.  Monta Dzirlanka         Kandava                      17.87

11.  Liene Nagle                 Kandava                      14.65

U-14 zēni ( 400g.)

1.      Kristaps Putniņš           Rīga                             42.12

2.      Kristians Skuruls          Kuldīga                                    40.84

3.      Aleksis Meļņiks           Kuldīga                                    39.46

4.      Ralfs Kristers Zirnis     Kuldīga                                    34.52

5.      Toms Kalniņš               Talsi                             29.34

6.      Mārtiņš Labrencis       Kandava                      22.68

7.      Raitis Ozols                 Kandava                      19.58

8.      Raivo Sasniks               Kandava                      19.44

9.      Emīls Līdaka                Kuldīga                                    16.48

 

U-16 zēni ( 600g.)

1.      Kristaps Jaunpujēns     Vecumnieki                 64.62

2.      Aleksis Riekstiņš          Rīga                             52.30

3.      Raivis Špons                Limbaži                        47.24

4.      Niks Samauskis            Kuldīga                                    42.20

5.      Krišjānis Suntažs          Talsi                             41.13

6.      Niklāvs Paipals                        Talsi                             38.60

7.      Artis Kļaviņš                Rīga                             37.74

U-16 meitenes ( 400g.)

 

1.      Līva Jakobsone            Kuldīga                                    40.80

2.      Monta Jankovska        Kuldīga                                    40.14

3.      Signe Vilhovska           Ogre                            38.88

4.      Annija Pūlmane           Ventspils                      36.66

5.      Anna Elizabete Pildava  Arkādija                    30.60

6.      Kintija Jēkabsone        Kuldīga                                    28.28

7.      Sintija Janševska         Ventspils                      26.40

8.      Ērika Jēkabsone          Kuldīga                                    25.48

9.      Luīze Zeļģe                  Talsi                             24.54

10.  Andra Vadone             Ventspils                      23.82

11.  Dārta Kamparzāle       Kandava                      23.15

12.  Frederika Rūmniece   Ventspils                      22.48

13.  Estere Vītola               Kandava                      21.43

14.  Līva Besikirska                        Kandava                      21.18

U-18 jaunieši ( 700g.)

1.      Patriks Gailums           Rīga                             63.48

2.      Miks Oskerko              Talsi                             61.64

3.      Dagnis Roziņš              Jelgava                                    61.38

4.      Jāzeps Zigmārs Kļaviņš Rēzekne                     59.78

5.      Kristaps Jaunpujēns     Vecumnieki                 55.44

6.      Fēliks Rūmnieks          Ventspils                      48.48

7.      Aleksandrs Strikaitis    Talsi                             45.60

8.      Dāvis Ūdris                  Talsi                             41.16

9.      Arvis Štoferts               Kandava                      41.00

10.  Dāvis Bērsons              Kandava                      39.60

11.  Sandis Laizāns             Kandava                      33.96

U-18 jaunietes ( 500g.)

 

1.      Agnese Vilcāne           Koknese                       44.18

2.      Sandija Balande-Balode Kandava                   42.58

3.      Linda Luīze Šalme       Limbaži                        41.12

4.      Anna Krauze                Talsi                             24.34

U-20 juniores ( 600g.)

 

1.      Signe Jēkabsone          Talsi                             46.36

2.      Annija Pūlmane           Ventspils                      32.40

U-20 juniori ( 800g.)

 

1.      Alans Ferbers              Rīga                             61.90

2.      Patriks Gailums           Rīga                             56.50

3.      Zigmārs Kļaviņš           Rēzekne                       56.40

4.      Dagnis Roziņš              Jelgava                                    53.80

5.      Jānis Sakne                  Ventspils                      53.01

6.      Edgars Selezens          Kandava                      43.80

 

 

 

 

 


Norises laiks Notikuma nosaukums Norises vieta Vairāk informācijas
0000-00-00 Kokneses kauss 2019 Koknese Skatīt vairāk
2016-03-05 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2016-04-22 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2016-05-07 Mazā olimpiāde Ventspils Skatīt vairāk
2016-05-07 T.Krūmiņa balvu izcīņa Tukums Skatīt vairāk
2016-05-19 Latgales kausa izcīņa šķēpa mešanā Jēkabpils Skatīt vairāk
2016-06-19 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2016-09-17 Javelin Cup 2016 Valga Skatīt vairāk
2016-09-24 Kokneses kauss 2016 Koknese Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākās 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2016-12-07 25 labākie 2016.gadā Skatīt vairāk
2017-03-17 Ziemas čempionāts šķēpa mešanā Rīga Skatīt vairāk
2017-04-26 Kurzemes kausa izcīņa šķēpa mešanā Kandava Skatīt vairāk
2017-04-27 Kurzemes kausa izcīņa 2017 Kandava Skatīt vairāk
2017-04-28 Kurzemes kausa izcīņa 17 Kandava Skatīt vairāk
2017-05-11 Latgales kausa izcīņa un Jāņa Zirņa balva šķēpa mešanā Rēzekne Skatīt vairāk
2017-05-11 Jāņa Zirņa "Latgales kauss" Rēzekne Skatīt vairāk
2017-06-18 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgava Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākie vīrieši Skatīt vairāk
2018-02-28 2017.gada 25 labākās sievietes Skatīt vairāk
2018-03-16 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2018-04-27 Kurzemes kauss Kandava Skatīt vairāk
2018-06-17 Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Skatīt vairāk
2019-10-03 Ziemas čempionāts Rīga Skatīt vairāk
2019-10-03 Eiropas kauss mešanās Leiria Skatīt vairāk

Notikumu arhīvs

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv