26.maijā Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgavā!
2018-25-labākie
2018-12-17

25 labākie

    Zēni   ( 2007.dz.g.)   - 400 g            
                 
1 Ragovskis Renārs 50307 Jelgava 31,88 17.06. Jelgava S.Lorence  
2 Dūdens Eduards 11107 Lielvārde 31,72 17.06. Jelgava D.Korpe-Jefremova
3 Skorenko Renārs 50507 Smiltene 31,40 21.09. Valga I.Grēns  
4 Ziemiņš Aleksis 2008 Smiltene 28,97 21.09. Valga S.Grēna  
5 Bāders Ģirts 280307 Kuldīga 27,09 2.06. Ventspils I.Skurule  
6 Aizpurs Niklāvs 2007 Gulbene 26,27 21.09. Valga    
7 Goba Emīls 2007 Smiltene 25,46 17.06. Jelgava S.Grēna  
8 Grunte Kristers 2007 Liepājas novads 25,23 2.06. Ventspils Ģ.Ločmelis
9 Kresse Jānis 2007 Arkādija 24,81 24.04. Aizkraukle    
10 Asars Kārlis 2007 Kandava 24,36 27.04. Kandava A.Gross  
11 Paeglis Dāvis Jānis 41107 Arkādija 24,13 21.09. Valga A.Sorokina
12 Ansons Marks 211107 Kuldīga 24,04 27.04. Kandava I.Stukule  
13 Gluškovs Roberts 51007 Kuldīga 23,83 2.06. Ventspils I.Stukule  
14 Martinsons Reds 110907 Limbaži 23,66 17.06. Jelgava G.Teko,A.Rozenbergs
15 Kalējs Aleksis 2008 Smiltene 22,76 21.09. Valga    
16 Grāvels Reinarts Gabriels 10407 Bauska 22,61 17.06. Jelgava A.Indriksone
17 Viļums Kristens 180307 Kuldīga 22,35 27.04. Kandava I.Skurule  
18 Krūze Krists 220507 Ventspils novads 21,93 2.06. Ventspils A.Paipals  
19 Simsons Kristers 270507 Arkādija 21,28 17.06. Jelgava A.Sorokina
20 Čeksters Mareks 2007 Kandava 21,00 27.04. Kandava E.Juhņēviča
21 Freibergs Erlends 70508 Kuldīga 20,72 27.04. Kandava I.Skurule  
22 Maisaks Adrians 211007 Sēlijas ss 20,53 24.04. Aizkraukle G.Klibiķe  
23 Kalniņš Matīss 2007 Smiltene 20,20 21.09. Valga    
24 Veļiczko Kristers 120507 Ventspils novads 19,87 2.06. Ventspils A.Paipals  
25 Beronts Ralfs 180208 Liepājas novads 19,68 17.06. Jelgava Ģ.Ločmelis
                 
                 
    Zēni   ( 2005.-2006.dz.g.)   - 400 g            
                 
1 Krauklis Kristers 120505 Smiltene 47,00 28.06. Talsi G.Markss  
2 Konrāds Juris 30405 Gulbene 45,23 22.09. Koknese A.Cāns  
3 Skadiņš Andris 110505 Bauska 42,75 22.09. Koknese R.Maķevics
4 Rubenis Rendijs 2005 Ogre 41,15 17.06. Jelgava A.Priževoits
5 Opolais Miks 100406 Ogre 41,14 17.06. Jelgava A.Priževoits
6 Petrovs Markuss 301205 Smiltene 41,09 2.06. Ventspils I.Grēns  
7 Miķelsons Jorens 2005 Smiltene 40,27 21.09. Valga    
8 Pūce Guntars 251105 Ventspils nov. 39,28 28.06. Talsi A.Kronbergs
9 Lasmanis Rūdolfs 110205 Sigulda 37,70 6.06. Ogre G.Blūmiņa
10 Koloda Kārlis Lūkass 180506 Talsi 37,43 21.09. Valga M.Štrobinders
11 Brīvkalns Mariuss 2005 Kandava 37,25 27.04,. Kandava E.Juhņeviča
12 Vismanis Roberts 2005 Kandava 36,70 28.06. Talsi A.Gross  
13 Maļinovskis Edgars 11205 Viļāni 36,33 13.10. Vecvārkava J.Tarasova
14 Goļcovs Daņila 110305 Salaspils 36,20 24.04. Aizkraukle I.Znūtiņa  
15 Šmits Rihards 10105 Ogre 35,65 24.04. Aizkraukle J.Liepa  
16 Dobelis Kārlis Antonio 310705 Liepājas rajons 35,62 2.06. Ventspils Ģ.Ločmelis
17 Markss Kristians 271206 Smiltene 34,86 2.06. Ventspils I.Grēns  
18 Jaškovics Nauris 40906 Ventspils novads 34,84 28.06. Talsi A.Čaklis  
19 Karabanovs gatis 110206 Aizkraukle 34,04 22.09. Koknese I.Vītola  
20 Sniedze Matīss 150605 Lielvārde 34,04 6.06. Ogre I.Puķīte  
21 Gailītis Aleksis 150206 Kuldīga 32,98 2.06. Ventspils I.Skurule  
22 Kaudze  Martins 130306 Ventspils Spars 32,18 28.06. Talsi B.Romanovska
23 Tropiņš Roberts 220105 Talsi 32,13 27.04. Kandava A.Jansons
24 Piziks Kārlis 2005 Liepājas rajons 31,36 2.06. Ventspils Ģ.Ločmelis
25 Prūsis Edgars 120406 Ventspils Spars 31,35 27.04. Kandava S.Paipals-Šulcs
                 
                 
    Zēni   ( 2003.-2004.dz.g.)   - 600 g            
                 
1 Bogdanovs Klāvs 100804 Ventspils nov. 48,27 21.07. Jelgava A.Čaklis  
2 Tomass Ričards Daniels 50803 Liepājas rajons 47,81 2,06. Ventspils Ģ.Ločmelis
3 Seinass Filips 180303 Limbaži Salacgr. 47,14 29.06. Ventspils G.Teko  
4 Žmuida Toms 80404 Gulbene 45,89 29.06. Ventspils A.Cāns  
5 Sūna Arvis 300604 Bauska 44,41 14.09. Bauska R.Maķevics
6 Grīnbergs Daniels 30904 Liepājas rajons 44,28 5.05. Tukums Ģ.Ločmelis
7 Pašulis Aleksandrs Patriks 310303 Tukums 43,69 29.06. Ventspils G.Auziņš  
8 Maniks Jānis 10403 Limb.Salacgr. 43,18 29.06. Ventspils A.Rolmanis
9 Zālītis Lauris 210803 Madona 43,04 29.06. Ventspils A.Krauklītis
10 Siliņš Arturs 281003 Liepājas rajons 42,88 17.06. Jelgava Ģ.Ločmelis
11 Baļčūns Gustavs 191004 Vecumnieki 42,58 22.09. Koknese G.Briņķe  
12 Skukovskis Ēriks 180504 Venstpils Spars 42,28 28.06. Talsi A.Kronbergs,J.Petrovičs
13 Bucenieks Rihards 270203 Madona 41,90 13.09. Varakļānos L.Līcīte  
14 Eglītis Edvards 90304 Jēkabpils 41,39 17.06. Jelgava A.Raubišķis
15 Zēģelis Rolands 2003 Salacgrīva 39,78 8.05. Limbaži    
16 Gūtmanis Ēriks 90903 Arkādija 39,70 21.09. Valga I.Eversone
17 Lipiņš Andrejs 240303 Naujene 39,46 11.05. Rēzeknē    
18 Vinogradovs Raivis 300303 Lielvārde 39,13 29.06. Ventspils I.Puķīte  
19 Brundzāts Artis 91104 Liepājas rajons 38,42 28.06. Talsi Ģ.Ločmelis
20 Šilovs Rolands 230803 Lielvārde 38,22 17.06. Jelgava I.Puķīte  
21 Sviderskis Artūrs 290204 Aizkraukle 38,03 4.05. Jēkabpils A.Rublis  
22 Zvirbulis Jānis 2003 Smiltene 37,94 21.09. Valga    
23 Kublinskis Kristers 2003 Bauska 37,70 14.09. Bauska    
24 Krūmins Rūdolfs 10103 Talsi 37,30 27.04. Kandava A.Jansons
25 Lasis Artūrs 150104 Ogre 37,30 17.06. Jelgava Z.Kincis  
                 
                 
    Jaunieši 2001.-2002.dz.g.  700g            
                 
1 Krauklis Dāvis 100402 Smiltene 69,23 16.03. Rīga G.Markss  
2 Čakšs Artis 250102 MSĢ, Jelgavas nov. 68,82 28.06. Talsi A.Vaivads  
3 Ozoliņš Klāvs 2001 Smiltene 67,65 17.06. Jelgava G.Markss  
4 Dēvits Aleksis 2002 Dundaga 62,29 19.09. Talsi    
5 Skuruls Kristiāns 50201 Kuldīga 60,76 2.06. Ventspils I.Skurule  
6 Kojalovics Mareks 250401 Arkadija 59,85 28.06. Talsi I.Eversone
7 Ūdris Ralfs 250801 Valmiera 56,54 21,09. Valga L.Dzene  
8 Ali Karims 160101 Ogre 52,25 28.06. Talsi A.Priževoits
9 Kozjakovs Olegs 130101 Aizkraukle 50,86 19.05. Klaipēda V.Velčinskis
10 Sarķis Edvards 200402 Balvi 50,79 21.06. Saldus I.Kairišs  
11 Griba Aksels 31002 Bauska 50,50 14.09. Bauska I.Ladusāne
12 Vilnrags Jānis 250601 Jēkabpils 48,34 13.06. Varakļānos J.Knodze  
13 Kovtuns Gļebs 160201 Zilupes vsk. 47,32 2.06. Preiļi S.Fenčenko
14 Elītis Artūrs 180801 Aizkraukle 47,07 13.06. Varakļānos M.Holsts  
15 Čudars Matīss 300401 Salaspils 46,60 16.03. Rīga I.Znūtina  
16 Šalmis Miks Gustavs 251102 Limb.Salacgr. 45,88 5.05. Tukums A.Ķirsis  
17 Vinovskis Kalvis Zigmārs 40702 Vecumnieki 45,45 17.06. Jelgava G.Briņķe  
18 Barauss Roberts 270602 Ventspilas  spars 44,20 21.09. Valga J.Petrovičs, A.Kronbergs
19 Pošeika Uvis 170502 Balvu SS 42,19 10.06. Ogre I.Kairišs  
20 Jātnieks Varis 2001 Bauska 41,89 14.09. Bauska    
21 Briška Armands 2001 Riebiņi 41,70 8.-9.05. Preiļi M.Pokšāne
22 Kaudze Matīss 270302 Ventspils "Spars" 41,58 28.06. Talsi B.Romanovska
23 Šķēle Jānis 2001 MSĢ 40,97 10.06. Ogre A.Eikens  
24 Elmanis Emīls Artis 120502 Bauskas BJSS 40,78 14.09. Bauska R.Maķevics
25 Smilga Valts   Pilsrundāle 40,76 14.09. Bauska    
                 
                 
    Juniori   (1999.-2000.dz.g.)   - 800 g            
                 
1 Jaunpujens Kristaps 60699 Vecumnieki 73,93 13.07. Tampere A.Kovals  
2 Suntažs Krišjānis 191200 Talsi 71,62 21.06. Saldus M.Štrobinders
3 Velps Matīss 090799 Smiltene 68,95 21.06. Saldus G.Markss  
4 Stepanovs Roberts 221299 Ludza 58,51 21.06. Saldus J.Ostaševs
5 Kutra Dāvids 220499 Bauska 55,11 17.06. Jelgava R.Maķevics
6 Brigaders Dmitrijs 210900 Arkādija 54,28 28.06. Talsi I.Eversone
7 Zommers Ēriks Edvards 2000 Arkādija 53,45 5.05. Tukums I.Eversone
8 Kalniņš Paulis 090700 Arkādija 52,96 17.06. Jelgava I.Eversone
9 Mežvinskis Dairis 200500 Madona/MSĢ 52,55 02.06. Ventspils A.Vaivads,A.Krauklīte
10 Rūtiņš Arturs 280400 Ogre 51,22 17.06. Jelgava A.Priževoits
11 Samauskis Niks 20499 Kuldīga, MSĢ 46,21 19.05. Klaipēda A.Eikens,I.Stukule
12 Rūgums Emīls 160699 Bauskas nov. BJSS 43,47 4.05. Jēkabpils R.Maķevics
13 Vilde Edvīns 60699 Liepājas SSS 43,40 2.06. Ventspils D.Stumbre
14 Zviedris Mārtiņš 10100 Mālpils vsk. 42,37 4.05. Jēkabpils G.Tipāns  
15 Skuja Edgars 60500 Arkādija 42,36 5.05. Tukums I.Eversone
16 Jaunzems Kristaps 2000 Džukste 41,73 5.05. Tukums P.Zīriņš  
17 Gorbačovs Armands Aivis 90300 Aizkraukle 37,88 10.06. Ogre Z.Karols  
18 Alsbergs Kristaps 2000 Talsi 33,73 27.04. Kandava A.Jansons
19 Jukšs Jānis 2000 Vārkava 31,64 8.-9.05. Preiļos A.Isajevs  
20 Martinovs Iļja 2000   31,17 8.-9.05. Preiļos E.Pušņakovs
21 Ušackis Normunds 1999 Vārkava 29,35 8.-9.05. Preiļos A.Isajevs  
22 Silionovs Maksims 2000 Preiļi 28,19 8.-9.05. Preiļos O.Borisova
                 
                 
    VĪRIEŠI            
                 
1 Štrobinders Rolands 140492 Ventspils 84,80 02.06. Ventspils M.Štrobinders
2 Čakšs Gatis 120495 MSĢ, Jelgavas novads 83,89 29.05. Rīga A.Vaivads  
3 Gailums Patriks 100598 Arkādija 78,10 8.08. Berlīme V.Eiduka  
4 Brūns Ansis 290389 LŠK 77,94 02.06. Ventspils U.Doniņš  
5 Grīva Jānis Svens 240393 Ventspils 77,88 17.06. Jelgava M.Grīva  
6 Jaunpujens Kristaps 60699 Vecumnieki 73,93 13.07. Tampere A.Kovals  
7 SirmaisZigismun ds 60592 Rīga 73,19 20.05. Rīga    
8 Suntažs Krišjānis 191200 Talsi 71,62 21.06. Saldus M.Štrobinders
9 Strenga Arnolds 20792   71,52 16.03. Rīga A.Vaivads  
10 Groza Jāzeps 260997 Smiltenes SC 71,23 30.09. Ventspils G.Markss  
11 Velps Matīss 090799 Smiltene 68,95 26.08. Ogre G.Markss  
12 Drava Jānis 180390 Valmiera 66,10 6.07. Ogre L.Dzene  
13 Oskerko Miks 170698 Talsi 64,85 26.08. Ogre M.Štrobinders
14 Vasiļevskis Vadims     64,31 26.08. Ogre    
15 Beļaunieks Krišjānis 100798 Madona 63,77 4.05. Jēkabpils A.Eikens  
16 Linbergs  Sandris 40980 Ķekava 63,03 11.08. Bauska    
17 Griezītis Ričards 010397 MSĢ,Sigulda 61,71 17.06. Jelgava A.Vaivads, A.Ziediņa
18 Andersons Žanis 220296 Jelgavas novads 61,64 6.97. Ogre L.Nagle  
19 Krēgers Reinis 220192   59,20 28.07. Palanga    
20 Stepanovs Roberts 221299 Ludza 58,51 21.06. Saldus J.Ostaševs
21 Ūdris Ralfs 250801 Valmiera 57,77 26,08. Ogre R.Ravinskis
22 Dreimanis Artūrs 92 Lapmežciems 57,60 5.05. Tukums    
23 Kļaviņš Guntis 101096 Ogres novada SC 57,26 5.05. Tukums I.Aperāne  
24 Blekte Augusts 050693 Madonas BJSS 56,15 11.05. Ogre I.Eversone
25 Kojalovics Mareks 250401 Arkadija 56,08 21.09. Ogre I.Eversone
<<< Atpakaļ

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv