26.maijā Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgavā!
2018-25-labākās
2018-12-17

25 labākās

    Meitenes "D" grupa  2007.dz.g. - 400g              
                   
                   
1 Lamberte Estere 180607 Olaine 28,00 17.06. Jelgava A.Zeile    
2 Liepa Sandija 300608 Ogre 21,79 17.06. Jelgava J.Liepa    
3 Kanaize Daniela 200307 Smiltene 21,45 21.09. Valga      
4 Negele Marta 2007 Smiltene 21,42 21.09. Valga      
5 Miņina Anastasija 40107 Ventspils 20,76 17.06. Jelgava J.Kronbergs,J,.Petrovičs
6 Muraška Enija 250107 Aizkraukle 20,51 24.04. Aizkraukle Z.Karols    
7 Pāža Anabella 2007 Kandava 20,07 17.06. Jelgava A.Gross    
8 Ustupa Elīna 290107 Arkādija 20,02 17.06. Jelgava A.Sorokina  
9 Onužane Renāte 10107 Aizkraukle 18,48 24.04. Aizkraukle A.Jegorova  
10 Tetere Ance 2007 Liepājas raj. 17,98 17.06. Jelgava Ģ.Ločmelis  
11 Gailīte Sabīne 90707 Madona 17,83 24.04. Aizkraukle A.Krauklīte  
12 Abula Kitija 2008 Smiltene 17,58 21.09. Valga      
13 Vīndedze Amanda 2007 Kandava 17,20 27.04. Kandava A.Gross    
14 Jansone Katrīna 2007 Aizkraukle 16,91 24.04. Aizkraukle M.Holsts    
15 Zurēviča Alise 230208 Ogre 15,54 24.04. Aizkraukle J.Liepa    
16 Nagle Marta 2007 Kandava 15,29 27.04. Kandava A.Gross    
17 Siliņa Dita 190707 Ventspils novads 15,05 2.06. Ventspils A.Čaklis    
18 Strautmane Sandija 10108 Aizkraukle 14,33 24.04. Aizkraukle A.Jegorova  
19 Indriksone Marta 2007 Liepājas raj. 14,01 27.04. Kandava Ģ.Ločmelis  
20 Prunte Marija Justīne 230507 Ventspils 12,50 27.04. Kandava S.Paipals-Šulcs  
21 Krauze Denīze 220208 Ventspils novads 11,94 2.06. Ventspils A.Čaklis    
22 Ločmele Anna 2009 Liepājas raj. 11,65 27.04. Kandava Ģ.Ločmelis  
23 Vaitkovska Sindija 2007 Kandava 11,40 27.04. Kandava A.Gross    
24 Robežniece Alise 100608 Kuldīga 10,98 2.06. Ventspils I.Skurule    
25 Veide Kristija 170407 Aizkraukle 10,41 24.04. Aizkraukle Z.Karols    
                   
    Meitenes "C" grupa  2005.-2006.dz.g. - 400g              
                   
1 Brikmane Sandra 110105 Jēkabpils 40,05 17.06. Jelgava A.Raubišķis  
2 Zariņa Līva 190205 Limbaži 35,84 17.06. Jelgava R.Turka    
3 Kociņa Marta 30106 Limbaži 34,06 17.06. Jelgava R.Turka    
4 Beķere Enija 40606 Jelgavas novads 33,04 6.06. Ogre E.Čakša    
5 Paegle Dinnija Līga 220605 Arkādija 32,55 22.09. Koknese A.Sorokina  
6 Putene Marta Anna 240405 Tukums 31,21 21.09. Valga      
7 Kadeģe Agate 2005 Liepājas raj. 31,02 17.06. Jelgava Ģ.Ločmelis  
8 Magone Vendija Una 80905 Mārupe 30,78 17.06. Jelgava A.Sorokina  
9 Ciemiņa Alise 261005 Tukums 30,04 7.06. Saldus      
10 Oša Emīlija 2005 Talsi 29,96 28.06. Talsi M.Štrobinders  
11 Kokare Vendija 90905 Aizkraukle 29,19 9.05. Rokišķis M.Holsts    
12 Jansone Patrīcija 211205 Talsu novads 29,10 21.09. Valga M.Štrobinders  
13 Bērziņa Evelīna 40505 Arkādija 28,90 6.06. Ogre K.Siņicins    
14 Balaklāne Selīna 19.02.05. Bauska 28,33 23.05. Tukums A.Indriksone  
15 Nahtmane Ramona 180505 Aizkraukle 28,11 24.04. Aizkraukle M.Holsts    
16 Čunčule Marta 150405 Olaines VK 27,90 28.06. Talsi A.Zeile    
17 Ruņģe Madara 191006 Ventspils Spars 27,84 21.09. Valga J.Petrovičs, A.Kronbergs
18 Regute Amanda 20505 Aizkraukle 27,71 24.04. Aizkraukle Z.Karols    
19 Siliņa Madara Elizabete 201105 Arkādija 27,64 5.05. Tukums A.Sorokina  
20 Rjabova Daniēla 2005 Tārgale 26,79 6.06. Ogre A.Paipals    
21 Noriņa Lelde 130805 Limbaži 26,23 22.09. Koknese G.Teko    
22 Bernāne Karīna 181105 Ventspils novads 25,89 6.06. Ogre K.Gulbis    
23 Kaņepe Parisa Anna 2005 Kandava 25,54 27.04. Kandava E.Juhnevica  
24 Fiļipova Krista 2005 Aloja 25,25 8.05. Limbaži      
25 Dimza Viktorija 80306 Ogre 25,07 6.06. Ogre E.Siliņš    
                   
    Meitenes   ( 2003.-2004.dz.g.)   - 400 g              
                   
1 Vestarta Elva 81203 Jelgava 47,25 17.06. Jelgava I.Roziņš    
2 Upīte Annika Elizabete 241003 Jelgava 42,69 22.09. Koknese L.Nagle    
3 Ziemiņa Hanna Gabriela 120504 Smiltene 42,37 29.06. Ventspils G.Markss    
4 Jukšinska Katrīna Nikola 160303 Jēkabpils-MSĢ 41,47 17.05. Ogre A.Vaivads    
5 Dreimane Gerda Kerija 270104 Bauska 40,60 2.06. Ventspils R.Maķevics  
6 Ozoliņa Sanija 70104 Gulbene 39,99 29.06. Ventspils A.Cāns    
7 Špone Rēzija 110204 Limbaži 38,76 17.06. Jelgava G.Teko    
8 Barkāne Luīze 210804 Madona 38,13 14.07. Jelgava A.Krauklīte  
9 Igenberga Krista 120803 Ogre 37,58 22.09. Koknese A.Priževoits  
10 Kovaļcuka Sintija 50503 Talsi 37,34 27.04. Kandava A.Jansons  
11 Sopova Jūlija 110403 Spars 37,22 29.06. Ventspils S.Paipals-Šulcs  
12 Jauntirāne Evita 190704 Olaine 36,85 17.06. Jelgava A.Zeile    
13 Kļava Katrīna 280703 Arkādija 36,32 22.09. Koknese I.Eversone  
14 Prikule Simona 310103 Viļāni 35,78 13.10. Vecvārkava J.Tarasova  
15 Redviņa Sintija 310304 Talsi 35,75 19.09. Talsi M.Štrobinders  
16 Krūmiņa Elīza Andra 190203 Talsi/MŠSK 35,33 21.09. Valga M.Štrobinders  
17 Logina Ērika 261004 Gulbene 35,00 24.04. Aizkrauklē A.Cāns    
18 Maško Samanta 250403 Jelgava 34,90 17.06. Jelgava A.Fomenko  
19 Ņesterenko Samanta 240604 Jēkabpils 34,30 17.06. Jelgava A.Raubišķis  
20 Paipala Alise 70503 Talsi 34,23 28.06. Talsi M.Štrobinders  
21 Rivseniece Ērika Līna 221003 Madona 33,92 13.09. Varakļānos A.Krauklītis  
22 Knope Elizabete 200503 Jelgava 33,82 17.06. Jelgava S.Lorence    
23 Jurjāne Marta Terēze 130303 Arkādiija 33,80 10.08. Kandavā I.Aperāne    
24 Surikova Diana salvija 120503 Ogre 33,17 14.07. Jelgava Z.Kincis    
25 Dreže Dace 30403 Liepājas raj. 33,03 27.04. Kandava Ģ.Ločmelis  
                   
    Jaunietes   ( 2001.-2002.dz.g.)   - 500 g              
                   
1 Svistuna Marija 20702 Ventspils 48,08 27.04. Kandava      
2 Stepiņa  Ieva Annija 140502 Kandava 47,90 28.06. Talsi I.Matīss    
3 Ozola Nikola 20201 Ogre 47,66 21.06. Saldus A.Priževoits  
4 Lisovska Veronika 250301 Valkas novads 47,43 17.06. Jelgava L.Krūkliņa    
5 Sprūde Krista 131001 Liepāja 45,56 21.06. Saldus D.Stumbre  
6 Opolā Luize 230401 Ogre 42,64 22.09. koknese A.Priževoits  
7 Vestarta Elva 81203 Jelgava 42,61 12.09. Brno I.Roziņš    
8 Ziemiņa Hanna Gabriela 120504 Smiltene 41,99 12.09. Brno G.Markss    
9 Ansone Annija Paula 241101 Kuldīga 39,64 5.05. Tukums I.Skurule    
10 Upīte Annika Elizabete 241003 Jelgava 39,22 12.09. Brno L.Nagle    
11 Līduma Lelde Linda 291001 Ventspils nov. 37,22 27.04. Kandava D.Lodiņš    
12 Veipāne Una Diāna 10501 Talsi 37,06 28.06. Talsi A.Jansons  
13 Blaževica Kristīne 111201 Jūrmala 37,03 10.06. Ogre A.Austrups  
14 Špone Rēzija 110204 Limbaži 36,16 12.09. Brno G.Teko    
15 Matušonoka Sendija 200802 Liepāja 36,11 7.06. Saldus D.Stumbre  
16 Redviņa Sindija 2004 Talsi 35,75 19.09. Talsi      
17 Jukšinska Katrīna Nikola 160303 Jēkabpils-MSĢ 35,38 12.09. Brno A.Vaivads    
18 Lurina Dana 80501 Spars 34,89 28.06. Talsi S.Paipals-Šulcs  
19 Potapoviča Tīna 220302 Arkādija 32,92 20.08. Višķos I.Aperāne    
20 Ruņģe Sindija Kristija 101202 Venstspils novads 32,70 18.05. Ogre D.Lodiņš    
21 Priekule Ieva 230802 Ventspils novads 32,47 5.05. Tukums D.Lodiņš    
22 Cimermane Airisa 250402 Vecumnieki 32,13 17.06. Jelgava G.Briņķe    
23 Glāzniece Betija 2002 Cesvaine 31,97 13.09. Varakļānos      
24 Kraula Elīza Marija 260601 Jūrmala 30,49 19.05. Klaipēda A.Austrups  
25 Ozoliņa Patrīcija 200602 Alūksne 30,43 10.06. Ogre A.Austrups,A.Bebris  
                   
    Juniores   ( 1999.-2000.dz.g.)   - 600 g              
                   
1 Vilhovika Signe 300800 Ogre 46,52 16.03. Rīga I.Znūtiņa    
2 Dreimane Eva 290699 MSĢ,Liepājas raj. 46,29 02.06. Ventspils A.Vaivads    
3 Niedra Aiva 180399 Balvi 45,87 17.05. Ogre I.Kairišs    
4 Savicka Amanda 291200 Bauska 42,40 28.06. Talsi R.Maķevics  
5 Jankovska Monta 231100 Kuldīga 41,02 28.06. Talsi I.Stukule    
6 Šakociņa Daniela 2000 Arkādija 40,62 21.09. Valga I.Eversone  
7 Jakobsone Līva 61099 MSĢ,Kuldīga 39,12 17.06. Jelgava A.Vaivads    
8 Nagle  Hārdija Kristiāna 290399 Madonas BJSS 39,00 19.04. Aizkraukle A.Krauklīte  
9 Pulmane Annija Viktorija 140199 Ventspils 38,78 02.06. Ventspils B.Romanovska  
10 Grigoroviča Katrīna 10100 Jūrmala 38,19 19.05. Klaipēda A.Austrups, N.Čakova
11 Tračuma Katrīne 280700 Krāslava 37,55 4.05. Jēkabpils I.Radeviča    
12 Dombrava Džeina 60700 Arkādija 36,21 7.06. Saldus I.Aperāne    
13 Smiļģe Aivita 201000 Arkādija 35,03 4.05. Jēkabpils I.Eversone  
14 Ķergalve Laura Laurita 2000 Tukuma SS 32,53 17.06. Jelgava G.Auziņš    
15 Šulme Laura 170200 Liepāja 30,64 19.05. Klaipēda D.Stumbre  
16 Jēkabsone Ērika 30500 Kuldīga 29,56 02.06. Ventspils I.Stukule    
17 Jēkabsone Kintija 30500 Kuldīga 29,53 21.06. Saldus I.Stukule    
18 Peipiņa Paula 300700 Krāslava 28,88 2.06. Preiļos I.Radeviča    
19 Birnere Diāna 2000 Tukums 27,34 5.05. Tukums      
20 Butlere Ieva 130799 Arkādija 27,22 5.05. Tukums I.Eversone  
21 Deguna Samanta  10100 Suntažu vsk. 27,13 4.05. Jēkabpils G.Tipāns    
22 Ģipsle Terēze 270100 Liepāja 25,46 19.05. Klaipēda D.Stumbre  
23 Ozolniece Rebeka 150600 Liepāja 25,07 10.06. Ogre D.Stumbre  
24 Kirilova Dana 1999 Līvāni 24,84 8.-9.05. Preiļos I.Smilškalne  
25 Bula Elizabete Līga 1999 Arkādija 22,60 5.05. Tukums I.Eversone  
                   
    SIEVIETES              
                   
1 Mūze Līna 041292 Smiltene 63,18 28.07. Rīga K.Kinnunen  
2 Palameika Madara 180687 Ventspils 62,98 29.05. Rīga G.Palameiks  
3 Kociņa Anete 050296 Arkādija 62,58 29.05. Rīga V.Eiduka    
4 Sprudzāne  Sinta 260288 Ventspils OC 62,21 15.06. Ogre G.Palameiks  
5 Grīva Gundega 080491 Ventspils 56,22 28.07. Rīga M.Grīva    
6 Ikauniece-Ādmīdiņa Laura 310592   53,39 28.07. Rīga A.Nazarovs  
7 Sirmā Katrīna 310394 Rīga 52,13 11.05. Ogre G.Sirmais    
8 Donāne Laine 11098 MSĢ, Sēlijas SS 51,39 4.05. Jēkabpils A.Vaivads    
9 Šalme Linda Luīze 270698 Limbaži 49,99 28.06. Talsi G.Teko    
10 Ozola Nikola 20201 Ogres nov. SC 48,12 4.05. Jēkabpils A.Priževoits  
11 Vilhovika Signe 300800 Ogre 46,52 16.03. Rīga A.Priževoits  
12 Dreimane Eva 290699 MSĢ,Liepājas raj. 46,29 02.06. Ventspils A.Vaivads    
13 Niedra Aiva 180399 Balvi 45,87 17.05. Ogre I.Kairišs    
14 Svistuna Marija 20702 Ventspils Spars 45,15 13.07. Ventspils M.Alaine    
15 Savicka Amanda 291200 Bauska 42,40 28.06. Talsi R.Maķevics  
16 Jankovska Monta 231100 Kuldīga 41,02 28.06. Talsi I.Stukule    
17 Nagle Anna 70895 Ventspils novads 40,70 17.05. Ogre D.Lodiņš    
18 Šakociņa Daniela 2000 Arkādija 40,62 21.09. Valga      
19 Deruma Kristīne 301098 Valmieras BSS 40,55 27.05.   P.Karlivāns  
20 Lisovska Veronika 250301 Valkas novads 40,19 12.06. Valgā L.Krūkliņa    
21 Gribuste Elza 120392 LSPA 39,80 17.05. Ogre L.Mūze    
22 Dramačonoka Ilona 40992 Bauskas novads 39,63 10.06. Ogre A.Austrups, R.Maķevics
23 Jakobsone Līva 61099 MSĢ,Kuldīga 39,12 17.06. Jelgava A.Vaivads    
24 Padedze Lāsma 290798 Manhatan 39,07 13.04.        
25 Nagle  Hārdija Kristiāna 290399 Madonas BJSS 39,00 19.04. Aizkraukle A.Krauklīte  
<<< Atpakaļ

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv