Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!
Kurzemes kauss
2019-04-25

 

Sacensību rezultāti Kurzemes kauss sacensībām 26.04. 

  Kurzemes kausu izcīņa                     
                           
  26.04.2019.                        
  Tukumā                        
                           
      Šķēpa mešana zēniem "D"grupa   ( 2008.dz. un jaunāki)   - 400 g        
                           
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Leja Rihards 2008 Arkādija     24,55 21,60 22,28 19,72 24,55 L.Olijare    
2 Reboks Olivers 310809 Kuldīga     22,82 24,38 22,48 21,98 24,38 I.Skurule    
3 Skuruls Justs 310309 Kuldīga     22,60 17,48 23,13 22,90 23,13 I.Skurule    
4 Feldmanis Matīss 2008 Kandava     22,52 21,68 18,50 20,15 22,52 A.Gross    
5 Bakanauskis Guntars 250408 Ventspils novads     21,70 20,58 20,38 20,62 21,70 D.Lodiņš    
6 Freibergs Erlends 70508 Kuldīga     19,64 17,58 21,69 17,64 21,69 I.Skurule    
7 Ķēvics Roberts 2009 Kandava     17,92 18,65 17,50 19,80 19,80 A.Gross    
8 Grundmanis  Daniēls 2008 Ventspils novads     15,52 x 15,15 14,70 15,52 K.Gulbis    
9 Strēlis Toms 270508 Mārupe     15,38       15,38 A.Sorokina  
10 Ķesteris Roberts 260309 Mārupe     14,18       14,18 A.Sorokina  
                           
      Šķēpa mešana zēniem "C"grupa   ( 2006.-2007.dz.g.)   - 400 g        
                           
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Koloda Kārlis Lūkass 6 Talsu SS/MŠŠK     44,02 x 48,60 x 48,60 M.Štrobinders,R.Štrobinders
2 Kaudze Martins 2006 Vemtspils     37,65 33,76 35,37 39,82 39,82 B.Romanovska  
3 Gailītis Aleksis 150206 Kuldīga     36,29 37,56 36,82 31,30 37,56 I.Skurule    
4 Zēniņš Markuss Matīss 240306 Ventspils     34,89 34,44 31,89 32,84 34,89 S.Paipals-Šulcs  
5 Ansbergs Kristians 2006 Kandava     28,62 x 32,71 30,74 32,71 E.Juhņeviča  
6 Prūsis Edgars 120406 Venstpils     32,17 x 31,91 32,26 32,26 S.Paipals-Šulcs  
7 Grosbārdis Dzintars 240406 Ventspils novads     29,38 29,31 26,67 30,60 30,60 D.Lodiņš    
8 Ķeizars Mārtiņš 100106 Ventspils novads     28,84 25,13 29,48 30,30 30,30 K.Gulbis    
9 Bāders Ģirts 280307 Kuldīga     28,10       28,10 I.Skurule    
10 Barkāns Roberts 2007 Kandava     27,66       27,66 A.Gross    
11 Viļums Kristens 180307 Kuldīga     27,44       27,44 I.Skurule    
12 Bakanauskis Jurģis 230406 Ventspils novads     26,39       26,39 D.Lodiņš    
13 Rozenbergs Kristers 2006 Kandava     26,11       26,11 A.Gross    
14 Šīmanis Roberts 2006 Kandava     25,16       25,16 E.Juhņeviča  
15 Kresse Jānis 040207 Arkādija     24,67       24,67 A.Sorokina  
16 Asars Kārlis 2007 Kandava     24,41       24,41 A.Gross    
17 Briedis Kristiāns 220207 Kuldīga     24,23       24,23 I.Skurule    
18 Paeglis Dāvis Jānis 041107 Arkādija     23,51       23,51 A.Sorokina  
19 Pētersons Miks 2006 Kandava     22,77       22,77 A.Gross    
20 Feldmanis Kārlis 2007 Talsi     21,43       21,43 R.Treiģis-Treidis  
21 Gluškovs Roberts 51007 Kuldīga     21,31       21,31 I.Stukule    
22 Valdemārs Kaspars 151206 Arkādija     21,25       21,25 A.Sorokina  
23 Lācis Ernests 261006 Kuldīga     20,59       20,59 I.Stukule    
24 Indriksons Ģirts 2006 Ventspils     20,32       20,32 B.Romanovska  
25 Brujevs Niks 2007 Kandava     19,70       19,70 E.Juhņeviča  
26 Vaskops Aleksandrs 160207 Kuldīga     18,63       18,63 I.Stukule    
27 Puķe Gustavs 101107 Mārupe     16,24       16,24 A.Sorokina  
28 Botmanis Krišjānis 2007 Kandava     13,63       13,63 A.Gross    
29 Bumbieris Jānis 2006 Ventspils     bez rez.       bez rez. B.Romanovska  
                           
      Šķēpa mešana zēniem "B"grupa   ( 2004.-2005.dz.g.)   - 600 g        
                           
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Žmuida Toms 40404 Arkādija     37,35 31,80 x 41,84 41,84 I.Eversone  
2 Millers Toms 060304 Ventspils     40,80 38,88 36,06 38,02 40,80 S.Paipals-Šulcs  
3 Skukovskis Ēriks 170904 Ventspils     39,77 38,48 33,93 40,08 40,08 A.Kronbergs  
4 Suntažs Rūdolfs 2004 Talsu SS/MŠŠK     34,77 35,25 35,85 33,63 35,85 M.Štrobinders,R.Štrobinders
5 Grīnvalds Mikus 180104 Ventspils     35,55 31,30 34,10 35,48 35,55 A.Kronbergs  
6 Pūce Guntars 251105 Ventspils     33,33 x 30,03 24,08 33,33 A.Kronbergs  
7 Vismanis Roberts 2005 Kandava     33,08 29,88 30,78 32,22 33,08 A.Gross    
8 Sideļskis Kristofers 2004 Talsi     32,30 28,18 x 26,96 32,30 A.Jansons  
9 Amons Dans Deniss 70204 Ventspils novads     27,17       27,17 K.Gulbis    
10 Vilmanis Austris 2005 Kandava     26,26       26,26 A.Gross    
11 Celitāns Jānis 2005 Kandava     25,96       25,96 A.Gross    
12 Besikirskis Henrijs 2005 Kandava     24,62       24,62 A.Gross    
                           
      Šķēpa mešana jauniešiem "A"grupa   ( 2002.-2003.dz.g.)   - 700 g        
                           
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Baraus Roberts 270602 Ventspils 46,27 x x 46,45 x x 46,45 A.Kronbergs  
2 Kaudze Matīss 2002 Ventspils 42,92 45,12 42,03 x 41,01 41,65 45,12 B.Romanovska  
3 Pašulis Aleksandrs Patriks 310303 Tukums 37,47 43,56 41,37 41,18 x 42,14 43,56 G.Auziņš    
4 Zegners Klāvs Matīss 171203 Ventspils novads 42,37 40,69 x 39,89 x x 42,37 D.Lodiņš    
5 Ķesters Ādams 170903 Kuldīga 38,37 35,04 33,65 35,37 38,06 33,36 38,37 I.Stukule    
6 Liberts Martins 2002 Talsi 37,03 x 32,85 x 35,89 x 37,03 A.Jansons  
7 Skuja Linards Līgonis 211203 Ventspils novads 30,68 30,49 31,18 27,37 29,81 33,21 33,21 K.Gulbis    
8 Maulis Niks 050903 Kuldīga 28,58 28,47 27,69 31,68 31,29 30,19 31,68 I.Stukule    
9 Smirnovs Nauris 2002 Kandava 27,10 19,64 27,06       27,10 A.Gross    
10 Krūkliņš Kristaps 2003 Kandava 25,96 26,12 25,43       26,12 A.Gross    
                           
      Šķēpa mešana junioriem   ( 2000-2001.dz.g.)   - 800 g          
                           
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Skuruls Kristiāns 50201 Kuldīga 50,20 49,70 49,39 48,74 48,21 52,20 52,20 I.Skurule    
2 Niedrups Markuss 2001 Ventspils 29,84 x x 30,01 30,26 28,35 30,26 B.Romanovska  
                           
      Šķēpa mešana meitenēm "D"grupa   ( 2008..dz.g. un jaunākas)   - 400 g      
                           
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1,00 2,00 3,00 4,00 5,00 6,00 Rezultāts Treneris    
1 Krūmiņa Rēzija Dārta 50708 Arkādija 16,90 18,05 18,84 18,90 18,64 18,54 18,90 A.Sorokina  
2 Puriņa Sanita 60608 Kuldīga 14,40 17,40 17,77 18,71 16,78 15,66 18,71 I.Stukule    
3 Jēkabsone Nellija 200808 Kuldīga x 13,34 13,22 13,94 17,48 16,72 17,48 I.Skurule    
4 Beķe Diāna 311208 Ventspils novads 10,39 10,62 11,05 x 11,53 11,30 11,53 K.Gulbis    
                           
      Šķēpa mešana meitenēm "C"grupa   ( 2006.-2007.dz.g.)   - 400 g        
                           
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Lamberte Estere 180607 Olaines VK     30,58 28,87 x 27,44 30,58 A.Zeile    
2 Ruņģe Madara 191006 Ventspils     27,40 28,37 28,68 29,30 29,30 A.Kronbergs  
3 Bašlovska Milāna 260106 Olaines VK     21,26 20,06 23,90 24,90 24,90 A.Zeile    
4 Saka Aleksa 2006 Kandava     20,61 20,71 22,92 23,94 23,94 A.Gross    
5 Bergmane Estere 80506 Mārupe     20,73 23,62 16,57 23,08 23,62 A.Sorokina  
6 Grantiņa Agate 30606 Jelgava     23,54 18,33 20,04 19,31 23,54 L.Nagle    
7 Pāža Anabella 2007 Kandava     20,88 19,00 21,74 19,21 21,74 A.Gross    
8 Vīndedze Amanda 2007 Kandava     20,80 18,72 19,54 20,61 20,80 A.Gross    
9 Sproģe Gerda 290306 Jelgava     20,53       20,53 L.Nagle    
10 Veinberga Nora 2007 Talsi     19,73       19,73 R.Treiģis-Treidis  
11 Ustupa Elīna 290107 Arkādija     19,60       19,60 A.Sorokina  
12 Ozola Kristiāna 2006 Talsu NSS/MŠŠK     19,56       19,56 M.Štrobinders/R.Štrobinders
13 Sudmale Amēlija 2006 Talsu NSS/MŠŠK     18,96       18,96 M.Štrobinders/R.Štrobinders
14 Safronoviča Emija 261206 Jelgavas novads     18,62       18,62 L.Nagle    
15 Oņiščenko Megija 020507 Ventspils novads     17,25       17,25 K.Gulbis    
16 Andersone Anna 50907 Ventspils novads     16,70       16,70 K.Gulbis    
17 Miņina Anastasija 40107 Ventspils     16,61       16,61 A.Kronbergs  
18 Vaitkovska Sindija 2007 Kandava     15,78       15,78 A.Gross    
19 Stepe Estere 50407 Ventspils novads     15,27       15,27 K.Gulbis    
20 Jansone Estere 171007 Ventspils novads     8,63       8,63 K.Gulbis    
                           
      Šķēpa mešana meitenēm "B"grupa   ( 2004.-2005.dz.g.)   - 400 g        
                           
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Paegle Dinnija Līga 220605 Arkādija     37,52 x 38,24 39,79 39,79 A.Sorokina  
2 Siliņa Madara Elizabete 201105 Arkādija     28,93 29,37 27,20 34,69 34,69 A.Sorokina  
3 Redviņa Sindija 2004 Talsi     33,71 34,53 29,67 34,18 34,53 A.Jansons  
4 Čunčule Marta 150405 Olaines VK     33,02 33,66 27,87 29,96 33,66 A.Zeile    
5 Magone Vendija Una 80905 Mārupe     31,19 32,79 x 31,66 32,79 A.Sorokina  
6 Seļiverstova Arina 031205 Mārupe     31,72 28,12 28,89 30,28 31,72 A.Sorokina  
7 Oša Emīlija 2005 Talsu NSS/MŠŠK     27,25 26,34 27,23 27,30 27,30 M.Štrobinders,R.Štrobinders
8 Skricka Alise Elza 260104 Ventspils novads     25,46 24,28 22,51 20,45 25,46 K.Gulbis    
9 Rozenšteine Rebeka 2004 Talsu SS/MŠŠK     25,19       25,19 M.Štrobinders,R.Štrobinders
10 Biezā Krista 70905 Ventspils novads     23,13       23,13 K.Gulbis    
11 Siliņa Denīze Elizabete 190505 Arkādija     22,04       22,04 A.Sorokina  
12 Leja Elīza Luīze 150805 Arkādija     21,93       21,93 I.Eversone  
13 Gintere Patrīcija Tīna 271005 Arkādija     15,98       15,98 A.Sorokina  
                           
      Šķēpa mešana jaunietēm "A"grupa   ( 2002.-2003.dz.g.)   - 500 g        
                           
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Vestarta Elva 2003 Jelgavas novads     41,45 39,60 40,44 x 41,45 I.Roziņš    
2 Upīte Annika Elizabete 261003 Jelgavas novads     38,68 36,26 38,52 x 38,68 L.Nagle    
3 Ruņģe Sindija Kristija 101202 Ventspils novads     32,62 32,68 35,86 36,56 36,56 D.Lodiņš    
4 Potapoviča Tīna 2002 Arkādija     29,90 31,88 29,92 x 31,88 I.Aperāne    
5 Kovaļčuka Sintija 2003 Talsu SS/MŠŠK     29,60 31,88 29,55 28,68 31,88 A.Jansons  
6 Kravčenko Šaule Nikola 270503 Jelgava      29,78 30,92 30,04 29,08 30,92 L.Nagle    
7 Jurjāne Marta 2003 Arkādija     28,78 24,94 29,88 25,50 29,88 I.Aperāne    
8 Suntaža Katrīna 2003 Talsu SS/MŠŠK     27,44 x 24,84 25,90 27,44 M.Štrobinders,R.Štrobinders
9 Augšpule Annija 2003 Talsu SS/MŠŠK     23,60       23,60 M.Oskerko  
10 Vadone Līna 2003 Talsu SS/MŠŠK     23,43       23,43 A.Jansons  
11 Teibe Rūta 241103 Ventspils     18,66       18,66 A.Kronbergs  
                           
      Šķēpa mešana juniorēm   ( 2000.-2001.dz.g.)   - 600 g          
                           
Vieta Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda 1 2 3 4 5 6 Rezultāts Treneris    
1 Jankovska Monta 231100 Kuldīga x 35,36 37,45 37,03 40,43 39,00 40,43 I.Stukule    
2 Šakociņa Daniela 2000 Arkādija 35,53 36,48 x x x 33,63 36,48 I.Eversone  
3 Ansone Annija Paula 241101 Kuldīga 31,51 35,89 34,74 35,36 x 35,69 35,89 I.Skurule    
4 Veipāne Una 2001 Talsi 31,00 33,51 x x 33,30 x 33,51 A.Jansons  
5 Jēkabsone Ērika 30500 Kuldīga 26,82 25,21 25,14 25,96 26,96 28,21 28,21 I.Stukule    
6 Lukševica Lelde 2001 Talsi 19,74 x 20,54 x 21,73 18,84 21,73 A.Jansons  
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
                           
<<< Atpakaļ

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv