26.maijā Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausu izcīņa Jelgavā!
OČ Jāņa Lūša kausu izcīņa
2019-05-08

26.maijā  Jelgavā Olimpiskā čempiona  Jāņa Lūša kausu izcīņa!

SACENSĪBU   PROGRAMMA                                                  

           Galvenais sektors

Pl. 11.00      - „ B”  zēni                      2004.-2005.dz.g..   600 g

Pl. 12.20      -  “A”  jaunieši                2002.-2003.dz.g.    700 g

Pl. 13.30      - Juniori                           2000.-2001.dz.g.   800 g

Pl. 14.20      -  Juniores                       2000.-2001.dz.g.   600 g

Pl. 16.30      -  Sievietes

Pl. 18.00      -  Vīrieši              

                              1.sektors

Pl. 11.00  -  “A”  jaunietes                   2002.-2003.dz.g.  500g

Pl. 12.45  - “ C”  zēni                         2006.-2007.dz.g.  400g

Pl. 14.30  - “B”  meitenes                    2004.-2005.dz.g. 400 g

                              2.sektors

Pl. 11.00  - “D” meitenes                    2008.dz.g. un jaunākas   400 g

Pl. 11.45  -  “C” meitenes                   2006.-2007.dz.g.   400 g

Pl. 14.00  -  “D” zēni                          2008.dz.g. un jaunākās   400 g

 Dalībnieki tālāk.

 
 
Šķēpa mešana meitenēm "D"grupa   ( 2008.dz. un jaunāki)   - 400 g
Nr. Dal.Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda
1 166 Liepa Sandija 300508 Ogres SC
2 76 Puriņa Sanita 60608 Kuldīga
3 185 Gūtmane Amanda 2008 Jelgavas novads
4 55 Pētersone Samanta 280208 Ogres SC
5 78 Sliede Gabriella 20108 Kuldīga
6 172 Stūre Estere 71008 Smiltene
7 42 Liepa Henriete 280608 Ogres SC
8 226 Ločmele Anna 2009 Liepājas rajons
9 173 Nēgele Marta 280308 Smiltene
10 186 Stepanoviča Keita 2008 Jelgavas novads
11 108 Šalme Denīze Keita 150408 Mārupes SC
12 187 Lazdiņa Arta 2009 Jelgavas novads
13 92 Krūmiņa Rēzija Dārta 40708 SS "Arkādija"
14 165 Žurevica  Alise 230308 Madliena
 
Šķēpa mešana meitenēm "C"grupa   ( 2006.-2007.dz.g.)   - 400 g
Nr. Dal.Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda
1 156 Achramavičiūte Nida 150705 Kauņa
2 190 Apaļā Jana 80706 Jelgavas novads
3 116 Balčūne Beāte 81106 Vecumnieku novads
4 45 Bašlovska Milāna 260106 Olaines VK
5 188 Beķere Enija 40506 Jelgavas novads
6 109 Bergmane  Estere 80506 Mārupes SC
7 189 Beķere Keitija 40506 Jelgavas novads
8 50 Ciniņa Katrīna 100906 Ogres NSC
9 94 Damškalne Daniela 120907 SS "Arkādija"
10 49 Dimza Viktorija 80306 Ogres NSC
11 207 Grantiņa Agate 2006 Jelgavas novads
12 168 Graudiņa Marta 290106 Madliena
13 201 Navikaite Orinta 50206 Rokišķis
14 176 Meinerte Aivita 30506 Smiltene
15 133 Kociņa Marta 03.01.06. Limbažu un Salacgrīvas SS
16 87 Kondrate Aiga 2006 Aizkraukles SS
17 154 Kunickaite Kamile 270507 Kauņa
18 46 Lamberte Estere 18.06.07. Olaines VK
19 111 Magone Vendija Una 08.08.05. Mārupes SC
20 32 Miņina Anastasija 04.01.07. Ventspils "Spars"
21 167 Rubene Iluta 180206 Madliena
22 54 Reitmane Adriana 070707 Ogres NSC
23 33 Ruņģe Madara 191006 Ventspils "Spars"
24 206 Safronoviča  Emija 2006 Jelgavas novads
25 13 Sudmale Amēlija 02.03.06. Talsu SS/MŠŠK
26 151 Stundžyte Ugne 180606 Kauņa
27 202 Streikute Aureja 270606 Rokišķis
28 208 Tilgale Roberta 2007 Jelgavas novads
29 219 Tetere Ance 250107 Liepājas rajons
30 93 Ustupa Elīna 290107 Arkādija
31 145 Virbalaite Auguste 19.09.06. Kauņa
32 51 Vanaga Justīne 61007 Ogres NSC
 
Šķēpa mešana meitenēm "B"grupa   ( 2004.-2005.dz.g.)   - 400 g
Nr. Dal.Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda
1 79 Brikmane Sandra 11.01.05. Jēkabpils
2 60 Bērziņa Evelīna 40505 SS "Arkādija"
3 47 Čunčule Marta 15.04.05. Olaines VK
4 118 Griškeviča Lolita 28.01.04. Vecumnieki
5 105 Gintere Patrīcija 271005 SS "Arkādija"
6 16 Gulbe Kristīne 11.11.05. Talsu SS/MŠŠK
7 15 Jansone Patrīcija 21.12.05. Talsu SS/MŠŠK
8 157 Kachnevičiūte Martyna 26.03.04. Kauņa
9 139 Kazaka Ketija Alīsija 190905 Limbažu un Salacgrīvas SS
10 218 Kadaģe Agate 280205 Liepājas rajons
11 89 Logina Ērika 26.10.04. Gulbenes novads
12 48 Lismane Evelīna 230305 Olaines VK
13 111 Magone Vendija Una 08.08.05. Mārupes SC
14 158 Nikiforovaite Ieva 11.02.05. Kauņa
15 135 Noriņa Laura 130805 Limbažu un Salacgrīvas SS
16 136 Noriņa Lelde 13.08.05. Limbažu un Salacgrīvas SS
17 103 Norveža Kristena 110505 SS "Arkādija"
18 18 Oša Emīlija 05. Talsu SS/MŠŠK
19 106 Paegle Dinija Līga 220605 Arkādija
20 102 Puķīte Denīze Elizabete 29.05.05. Arkādija
21 138 Priekule Līva 20404 Limbažu un Salacgrīvas SS
22 7 Redviņa Sindija 31.03.04. Talsu novada SS
23 17 Rozenšteine Rebeka 18.10.04. Talsu SS/MŠŠK
24 110 Seļiverstova Arina 03.12.05. Mārupes SC
25 101 Siliņa Madara Elizabete 20.11.05. Arkādija
26 134 Špone Rēzija 11.02.04. Limbažu un Salacgrīvas SS
27 8 Vāciete Madara 5 Talsu novada SS
28 137 Zariņa Līva 19.02.05. Limbažu un Salacgrīvas SS
29 179 Ziemiņa Hanna Gabriela 120504 Smiltene
 
Šķēpa mešana jaunietēm "A"grupa   ( 2002.-2003.dz.g.)   - 500 g
Nr. Dal.Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda
1 3 Augšpule Annija 3 Talsu novada SS
2 195 Brakovska Katrīna 161202 Sēlijas SS
3 4 Bārda Keita 2003 Talsu novada SS
4 224 Dreže Dace 30403 Liepājas rajons
5 107 Graždanoviča Elīza 19.12.03. Arkādija
6 59 Igenberga Krista 12.09.03. Ogres SC
7 193 Jukšinska Katrīna Nikola 16.03.03. MSĢ/Jēkabpils
8 122 Jurjāne Marta Terēze 130303 Arkādija
9 147 Kesylyte Paulina 31.12.0.3. Kauņa
10 163 Kļava Katrīna 28.07.03. Arkādija
11 5 Kovaļčuka Sintija 05.05.03. Talsu novada SS
12 20 Kristovska Viktorija Tīna 24.11.03. Talsu SS/MŠŠK
13 148 Mankevičiūte Migle 09.09.03. Kauņa
14 182 Marksa Sabīne 70602 Smiltene
15 88 Ozoliņa Sanija 2003 Gulbenes novads
16 22 Paipala Alise 07.05.03l. Talsu SS/MŠŠK
17 121 Potapoviča Tīna 2002 SS Arkādija
18 38 Sula Evelīna 280903 Ventspils "Spars"
19 21 Suntaža Katrīna 3 Talsu SS/MŠŠK
20 143 Šaule Kravčenko Nikola 27.05.03. Jelgavas novads
21 44 Stepiņa Ieva Annija 2002 Kandava-MSĢ
22 31 Teibe Rūta 241103 Ventspils "Spars"
23 141 Upīte Annika Elizabete 26.10.03. Jelgavas novads
24 149 Urbutyte Agne 301003 Kauņa
25 194 Urķe Aivita 110202 Sēlijas SS
26 142 Vestarta Elva 08.12.03. Jelgavas novads
 
Šķēpa mešana juniorēm   ( 2000.-2001.dz.g.)   - 600 g
Nr. Dal.Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda
1 65 Ansone Annija Paula 24.11.01. Kuldīga
2 171 Dzene Luīze 271001 Madliena
3 64 Jankovska Monta 231100 Kuldīga
4 66 Jēkabsone Ērika 03.05.00. Kuldīga
5 67 Jēkabsone Kintija 03.05.00. Kuldīga
6 120 Krastiņa Elza 2001 SS "Arkādija"
7 10 Ķergalve Laura Laurita 28.10.00. Tukuma SS
8 43 Lisovska Veronika 250301 Valkas novads
9 155 Majauskaite Meda 210301 Kauņa
10 1 Veipāne Una Diāna 01.05.01. Talsu novada SS
11 196 Vinciune Samanta 200901 Sēlijas SS
12 23 Zeļģe Luīze Katrīna 2000 TalsuNSS/MŠŠK
13 114 Vilhovika Signe 300800 Salaspils
14 197 Hartmane Valērija Ruta 210101 Sēlijas SS
 
Šķēpa mešana sievietēm  - 600 g
Nr. Dal.Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda
1 210 Grīva Gundega 08.04.91. Ventspils
2 203 Kociņa Anete 05.02.96. Arkādija
3 216 Sirmā Katrīna Rīga
4 140 Šalme Linda Luīze 27.06.98. Limbažu un Salacgrīvas SS
5 212 Mūze Līna 04.12.92. Smiltene
6 211 Palameika Madara 18.06.87. Ventspils
7 199 Donāne Laine 01.10.98. Jēkabpils SC
8 125 Pavlovska Marija 1998 SS Arkādija
 
Šķēpa mešana zēniem "D"grupa   ( 2008.dz. un jaunāki)   - 400 g
Nr. Dal.Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda
1 73 Freibergs Erlends 70508 Kuldīga
2 74 Skuruls Justs 31-0309 Kuldīga
3 56 Latiševs Ņikita 100909 Ogres NSC
4 126 Jansons Toms 190808 Limbažu un Salacgrīvas SS
5 227 Mickēvičs Jaroslavs 2010 Liepājas rajons
6 175 Ziemiņš Aleksis 01.01.08. Smiltene
7 75 Reboks Olivers 310809 Kuldīga
8 174 Beļaskovs Intars 170608 Smiltene
 
Šķēpa mešana zēniem "C"grupa   ( 2006.-2007.dz.g.)   - 400 g
Nr. Dal.Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda
1 100 Anzens Ernests Pauls 150607 SS "Arkādija"
2 36 Birziņš Kristers 2007 Ventspils "Spars"
3 69 Bāders Ģirts 28.03.07. Kuldīga
4 40 Bumbieris Jānis 200706 Ventspils "Spars"
5 62 Cinis Armands 2006 Aizkraukles NSS
6 169 Dišreits Elvis 130706 Madliena
7 80 Dūdens Eduards 11.11.07. Lielvārde
8 161 Džiaugys Žygimantas 23.03.07. Kauņa
9 115 Eriņš Toms 100806 Vecumnieki
10 71 Gailītis Aleksis 15.02.06. Kuldīga
11 159 Glinskas Modestas 290706 Kauņa
12 222 Grunte Kristers 30707 Liepājas rajons
13 41 Indriksons Ģirts 290506 Ventspils "Spars"
14 228 Jonušaitis Aivis Sandis 41206 Liepājas rajons
15 81 Ļaļko Markuss 180107 Lielvārde
16 70 Lācis Ernests 261006 Kuldīga
17 72 Kaltnieks Niks Leo 120107 Kuldīga
18 99 Kalniņš Bruno 27.11.07. Arkādija
19 39 Kaudze Martins 230306 Ventspils "Spars"
20 14 Koloda Kārlis Lūkass 18.05.06. Talsu SS/MŠŠK
21 220 Kopštāls Arturs Andris 160606 Liepājas rajons
22 153 Markevičius Herkus 230507 Kauņa
23 95 Kresse Jānis 04.02.07. Arkādija
24 177 Markss Kristians 27.12.06. Smiltene
25 53 Mejers Nils 30506 Ogres SC
26 127 Martinsons Reds 11.09.07. Limbažu un Salacgrīvas SS
27 152 Markevičius Joris 230507 Kauņa
28 52 Opolais Miks Jānis 10.04.06. Ogres SC
29 96 Paeglis Dāvis Jānis 04.11.07. Arkādija
30 113 Ragovskis Renārs 05.03.07. Jelgava
31 98 Simsons Kristers 27.05.07. Arkādija
32 178 Skorenko  Renārs 05.05.07. Smiltene
33 63 Soroka Eduards 2006 Aizkraukles NSS
34 191 Stepanovičs Entonijs 270606 Jelgavas novads
35 192 Šmits Dāvis 280606 Jelgavas novads
36 68 Viļums Kristens 18.03.07. Kuldīga
37 97 Valdemārs Kaspars 151206 SS "Arkādija"
38 61 Veļčinskis Adrians 2006 Aizkraukles NSS
 
Šķēpa mešana zēniem "B"grupa   ( 2004.-2005.dz.g.)   - 600 g
Nr. Dal.Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda
1 117 Baļčūns Gustavs 19.10.04. Vecumnieki
2 223 Brundzāts Artis 091104 Liepājas rajons
3 221 Dobelis Kārlis Antonio 310705 Liepājas rajons
4 112 Drengers Markuss 191005 Mārupes SC
5 229 Oiziks Kārlis 2005 Liepājas rajons
6 128 Goba Aleksis 30504 SS Arkādija
7 30 Grīnvalds Mikus 180104 Ventspils "Spars"
8 90 Konrāds Juris 03.04.05. Gulbenes novads
9 180 Krauklis Kristers 15.05.2005. Smiltene
10 85 Lasis Artūrs 15.01.04. Ogres SC
11 146 Pajarkovas Adstijus 16.10.04. Kauņa
12 28 Pūce Guntars 25.11.2005. Ventspils "Spars"
13 57 Rubenis Rendijs 14.04.05. Ogres SC
14 6 Sideļskis Kristofers 2004 Talsu novada SS
15 58 Spūlis Bruno 41204 Ogres SC
16 123 Skopans Kristofers 31.05.04. Arkādija
17 29 Skukovskis Ēriks Marians 180504 Ventspils Spars
18 82 Sniedze Matīss 15.06.05. Lielvārde
19 19 Suntažs Rūdolfs 02.12.04. Talsu SS/MŠŠK
20 91 Žmuida Toms 08.04.04. Gulbenes novads
 
Šķēpa mešana jauniešiem "A"grupa   ( 2002.-2003.dz.g.)   - 700 g
Nr. Dal.Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda
1 27 Barauss Roberts 270602 Ventspils "Spars"
2 198 Aizupietis Alvis 151202 Sēlijas SS
3 132 Bērziņš Jānis 110503 Limbažu un Salacgrīvas SS
4 200 Čakšs Artis 25.01.02. MSĢ/Jelgavas novads
5 162 Gūtmanis Ēriks 09.09.03. Arkādija
6 37 Kaudze Matīss 270302 Ventspils "Spars"
7 181 Krauklis Dāvis 10.04.02. Smiltene
8 2 Liberts Martins 15.05.02. Talsu novada SS
9 131 Maniks Jānis 01.04.03. Limbažu un Salacgrīvas SS
10 11 Pašulis Aleksandrs Patriks 310103 Tukuma SS
11 129 Seinass Filips 18.03.03. Limbažu un Salacgrīvas SS
12 217 Siliņš Arturs 28.10.03. Liepājas rajons
13 130 Šalmis Miks Gustavs 25.11.02. Limbažu un Salacgrīvas SS
14 83 Šilovs Ronalds 23.08.03. Lielvārde
15 225 Tomass Ričards Daniels 050803 Liepājas rajons
16 84 Vinogradovs Raivis 30.03.03. Lielvārde
 
Šķēpa mešana junioriem   ( 2000.-2001.dz.g.)   - 800 g
Nr. Dal.Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda
1 86 Ali Karims 16.01.01. Ogres SC
2 144 Bartkevičius Arnas 120401 Kauņa
3 205 Čudars Matīss 30.04.01. Salaspils
4 150 Džiaugys Jurgis 181100 Kauņa
5 164 Kojalovičs Mareks 25.04.01. Arkādija
6 183 Ozoliņš Klāvs 01.02.01. Smiltene
7 160 Petkus Vildijus 22.02.01. Kauņa
8 170 Smilškalns Emīls 19.02.01. Madliena
 
Šķēpa mešana vīriešiem  - 800 g
Nr. Dal.Nr. Uzvārds, vārds Dz.dati Komanda
1 24 Suntažs Krišjānis 19.12.00. Talsu SS/MŠŠK
2 214 Mrzyglod Cyprian 02.02.98. Polija
3 204 Gailums Patriks 10.05.98. Arkādija
4 209 Grīva Jānis Svens 23.04.93. Ventspils
5 184 Velps Matīss 90799 Smiltene
6 213 Groza Jāzeps 26.10.97. Smiltene
7 25 Oskerko Miks 1998 Talsu NSS/MŠŠK
8 215 Mialeshka Pavels 24.11.92. Baltkrievija
9 26 Štrobinders Rolands 14.04.92 Ventspils OC
 
 
N O L I K U M S
   OLIMPISKĀ ČEMPIONA JĀŅA LŪŠA KAUSA IZCĪŅAI
ŠĶĒPA MEŠANĀ
1.Mērķis un uzdevums.
Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.
 2.Sacensību vadība.
Sacensības organizē Latvijas Šķēpmetēju klubs(LŠK) sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru (JSSC). Tiešā sacensību vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.
 3.Laiks un vieta.
2019.gada 26.maijā, Zemgales Olimpiskā sporta centra stadionā, Kronvalda ielā 24.
Sacensību sākums plkst.11.00.
 4.Sacensību dalībnieki.
Rīku svari
Grupa                                                  Vīrieši                         Sievietes
D grupa 2008.dz.g.un jaunāki            400g                           400g
C grupa 2006./2007.g.dz.                    400g                           400g
B grupa 2004./2005.g.dz.                    600g                           400g
A grupa 2002./2003.g.dz.                    700g                           500g
Juniori   2000./2001.g.dz.                    800g                           600g
Pieaugušie 1999.g.dz. un vec.             800g                            600g
Sacensību dalībnieku skaits neierobežots.
Par sacensību dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību atbild komandas vadītājs vai pats sportists, kurš piesaka dalībnieku sacensībām.
 6.Apbalvošana.
Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar diplomu un kausu (LŠK). 1.-8.vietu ieguvēji saņems T-kreklu.
Sieviešu un vīriešu sacensībās 1.-6. vietu ieguvējiem paredzētas naudas balvas (JSC).
 7.Uzņemšanas nosacījumi.
Ceļa izdevumus sedz pats sportists vai komandējošā organizācija.
Sporta bāzes īri nodrošina Jelgavas Sporta servisa centrs.
LŠK apmaksā tiesnešu darbu, sacensību dalībniekiem nodrošina pusdienas sacensību dienā.
 8.Pieteikumi.
Pieteikumi līdz 21.maijam plkst.12.00
Tel. 67295589, e-pasts: skepi@apollo.lv
Prēmijas pieaugušo grupā
Sievietes
 
Sacensību rekords
  1.v.
2.v.
3.v.
4.v.
5.v.
6.v.
 66,15m
800EUR
 
 
 
 
 
 
Virs 60 m
 
400EUR
300EUR
200EUR
150EUR
100EUR
50EUR
Zem 60 m
 
 300EUR
200EUR
100EUR
50EUR
50EUR
50EUR
<<< Atpakaļ

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv