Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!
Brāļu Doniņu meistarsacīkstes
2019-08-14

25.augustā Ogrē jau 2. reizi notika "Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā"

Rezultāti tālāk:

  Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpmešanā komandām
                     
  Meistaru klase
                     
  Vārds Uzvārds 1.m. 2.m. 3.m. 4.m. 5.m. 6.m. Labākais rez. Summa Vieta
1 Patriks Gailums 73,11 72,12 x 73,38 70,01 75,88 75,88 144,48 1.v.
Matīss Velps 65,49 65,35 x 67,30 68,03 68,60 68,60
2 Krišjānis Suntažs 73,44 76,99 72,59 69,82 x 73,12 76,99 142,94 2.v.
Miks Oskerko x 60,34 62,79 65,11 63,63 65,95 65,95
                     
3 Jānis Svens Grīva 66,78 70,31 71,44 x 69,81 69,93 71,44 131,81 3.v.
Jānis Drava 51,22 56,92 53,94 - 58,43 60,37 60,37
 
  Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpmešanā komandām
                     
  Amatieru klase
                     
  Vārds Uzvārds 1.m. 2.m. 3.m. 4.m. 5.m. 6.m. Labākais rez. Summa Vieta
1 Jānis Drava K 57,85 58,02 59,09 x 56,75 53,28 59,09 116,63 1.v.
Ralfs Ūdris 55,23 54,08 57,46 55,87 54,3 57,54 57,54
                     
2 Vadims Vasiļevskis K x 50,5 63,12 x 60,7 65,24 65,24 116,38 2.v.
Arvis Justs 46,3 51,14 48,26 x x 50,49 51,14
                     
                     
3 Māris Žvīriņš K 54,73 53,19 59,32 59,66 x 37,75 59,35 107,09 3.v.
Jānis Ķibermanis x 48,58 x x 47,71 - 48,58
4 Normunds Ermičs K 41,46 41,56 40,91 41,7 x x 41,7 105,92 4.v.
Mārtiņš Strazdiņš 64,22 58,77 52,6 60,24 59,57 x 64,22
5 Guntis Kļaviņš K 51,31 54,64 x       54,64 105,01 5.v.
Mareks Kojalovičs 50,2 48,87 50,37       50,37
6 Ansis Brūns K 49,55 49,67 52,44       52,44 104,58 6.v.
Rūdolfs Vucāns 51,59 52,14 x       52,14
                     
7 Sandris Linbergs K 49,38 x x       49,38 100,46 7.v.
Artūrs Dreimanis 48,82 51,08 x       51,08
                     
                     
8 Krišjānis Trops 44,99 31,46 37,64       44,99 85,85 8.v.
Jāzeps Groza K 40,86 40,55 x       40,86
 
 
Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpmešanā komandām
       
Tautas klase
       
  Vārds Uzvārds Labākais rez. Summa
1 Viktorija Dimza 27,20 53,50
Justīne Vanaga 26,30
       
2 Jānis Doniņš 17,17 36,32
Uldis Lebedevs 19,15
       
3 Liene Tinkuse 4,25 12,80
Olga Tinkuse 8,65
       
4 Kristaps Koloda 45,67 94,89
Kārlis Lūkass koloda 49,22
       
5 Kārlis Pumpuriņš 11,46 33,76
Raimonds Garenčiks 22,30
       
6 Jānis Kaprālis 15,75 31,10
Voldemārs Valdmans 15,35
       
7 Dagnija Dēnova 11,85 30,57
Guntis Blūms 18,72
       
8 Inguna Dišlere 10,00 31,50
Andris Kivlenieks 21,50
       
9 Laura Dišlere 9,05 11,95
Anabella Viktorija Dišlere 2,90
       
10 Kārlis Dišlers 34,95 34,95
   
       
11 Jānis Ozols 43,44 45,24
Rebeka Ozola 1,80
       
12 Krišjānis Miķelis Trops 40,15 54,30
Uldis Doniņš 14,15
       
13 Ilona Kojaloviča 33,06 77,01
Mareks Kojalovičs 43,95
       
14 Jānis varnuška 24,44 24,44
   
       
15 Reinis Zembergs 4,62 13,92
Jana Zemberga 9,30
       
16 Karīna Fedotova 9,70 34,30
Juris Reingolds 24,60
       
17 Rūdolfs Vucāns 26,08 62,73
Ivars Gailums 36,65
       
18 Evija Sedvalde 31,40 42,80
Sabīne Kuplāne 11,40
       
19 Karolīna Linberga 12,74 21,44
Evelīna Linberga 8,40
       
20 Sandris Linbergs 48,06 100,09
Mareks Kojalovičs 52,03
       
21 Rēzija Špone 38,47 72,97
Annika Upīte 34,50
       
22 Dinija Paegle 36,03 63,40
Dāvis Paeglis 27,37
       
23 Kārlis Ķēniņš 25,37 34,75
Diāna Ķēniņa 9,38
       
24 Karlīna Marta Ķēniņa 16,53 27,21
Mārtiņš Ķēniņš 10,68
       
25 Elīna Ķēniņa 6,33 13,25
Dace Rozenblate 6,92
       
26 Jānis Rozenblats 12,25 41,99
Jānis Rozenblats Jr. 29,74
       
27 Jānis Ķēniņš 15,33 15,33
   
       
28 Ivars Koloda 29,75 73,92
Kristers Koloda 44,17
       
29 Kārlis Lūkass Koloda 42,12  
   
       
30 Tālivaldis Krūmiņš 26,35 45,80
Irina Kacera 19,45
       
31 Maksimiliāns Andersons 18,15 36,57
Vilhelms Andersons 18,42
       
31 Henriete Liepa 21,86 39,37
Nikola Aleksandra Samute 17,51
       
33 Artūrs Lasis 42,62 71,89
Diāna Salvija Surikova 29,27
       
34 Uldis Doniņš 18,53 47,57
Evija Sedvalde 29,04
       
35 Uldis Doniņš 18,37 33,77
Jānis Doniņš 15,40
       
36 Ilona Kojaloviča 29,08 50,63
Jānis Vanuška 21,55
       
37 Evija Sedvalde 31,03 54,53
Jānis Hugo Doniņš 23,50
       
38 Ģirts Liepiņš 43,27 55,57
Sintija Kārkliņa 12,30
       
39 Ģirts Sarma 18,43 31,93
Agita Sarma 13,50
       
40 Laura Sarma 11,30 31,38
Ivars Sarma 30,08
       
41 Uldis Lebedevs 31,85 31,85
   
       
42 Sandra Rubina 11,26 13,96
Roberts Poga 2,70
       
43 Sandra Kociņa 14,72 31,49
Ģirts Hanzens 16,77
       
44 Laura Kalniņa 12,38 39,20
Jānis 26,82
       
45 Mārtiņš  23,77 37,90
Dana 14,13
       
46 Juris Poga 19,20 23,46
Jānis poga 4,26
       
47 Aivars Puriņš 29,36 57,02
Evija Sedvalde 27,66
       
48 Tīna Jakubone 26,87 52,37
Ņikita Kozlovs 25,50
       
49 Amanda Savicka 38,93 86,86
Raivis Maķevics 47,93
       
50 Kristofers Būļs 5,25 10,05
Everts Būļs 4,80
       
51 Nauris Būļs 27,78 38,32
Agnese Būļa 10,54
       
52 Valters 28,35 46,57
Sandis 18,22
 
 
 
 
 
 
 
N O L I K U M S
BRĀĻU DONIŅU MEISTARSACĪKSTĒM ŠĶĒPA MEŠANĀ
 
1.Mērķis un uzdevums.
Popularizēt un attīstīt šķēpa mešanu Latvijā.
Izveidot jaunu sacensību formātu – komandu sacensības.
2. Sacensību vadība.
Sacensību tiešā vadība uzticēta apstiprinātai tiesnešu kolēģijai.
Sacensību organizators    - Ansis Brūns.
3. Laiks un vieta.
Sacensības notiek 2019.gada  25. augustā Ogrē,
Amatieru  un Tautas klasēm sacensību sākums pl. 13.00.
Meistarklasei - pl. 15.00. 
4. Sacensību dalībnieki.
Sacensībās piedalās vīriešu komandas. Šķēpa svars 800g.
Komandas sastāvā 2 dalībnieki.
Tautas klasē un Amatieru klasē komandu skaits neierobežots, dalības maksa 15,-EUR par komandu, dalības maksa tiks izmantota uzvarētāju apbalvošanai.
Meistarklasē piedalās 8 komandas, pēc sacensību organizatora uzaicinājuma.
Meistarklases dalībniekiem tiks apmaksāti ceļa izdevumi.
                                                             
5. Apbalvošana
Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvo ar diplomu un naudas balvām.
Meistarklasē par 1.vietu - 300,- EUR, par 2.vietu – 200,- EUR, par 3.vietu – 100,- EUR.
 
6.Uzņemšanas  un finanšu nosacījumi.
Stadiona īri nodrošina Ogres novada dome.  Sacensību organizācijas izdevumus : tiesnešu darba apmaksu,  ceļa izdevumus meistarklases dalībniekiem un ēdināšanas izdevumus dalībniekiem sedz LŠK.
 
7.Pieteikumi.
Pieteikumi sacensībām jāiesūta līdz 22.augusta pl. 12.00.
e-pasts: latletik@gmail.com
Informācija: 29372275
 
 
 
<<< Atpakaļ

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv