Madarai Palameikai bronzas godalga Eiropas spēlēs Minskā!
2019.gada 25 labākās
2020-01-02
25  labākie rezultāti
2019.gadā
 
Meitenes "D" grupa  2008.dz.g. - 400g
 
 
1 Nēgele Marta 28.03.2008. Smiltene 26,65 20.09. Valga S.Grēna
2 Pētersone Samanta 28.02.2008. Ogre 22,68 26.05. Jelgava E.Siliņš
3 Abula Kitija 01.01.2008. Smiltene 22,09 20.09. Valga
4 Liepa Sandija 30.06.2008. Ogre 21,29 20.06. Ogre J.Liepa
5 Puriņa Sanita 06.06.2008. Kuldīga 21,06 1.06. Ventspils I.Stukule
6 Liepa Henriete 28.06.2008. Ogre 20,90 26.05. Jelgava E.Kļaviņš
7 Ziemele Elīna 07.06.2006. Preiļi 20,01 31.08. Preiļos S.Stankēvičs
8 Krūmiņa Rēzija Dārta 05.07.2008. Arkādija 19,39 26.05. Jelgava A.Vitte
9 Šalme Denīze Keita 15.04.2008. Mārupes SC 18,90 26.05. Jelgava A.Vitte
10 Gūtmane Amanda 2008 Jelgavas novads 18,80 26.05. Jelgava E.Čakša
11 Teljaževiča Keita 10.02.2009. Ilūkste 17,87 31.08. Preiļos A.Kaļiņins
12 Sliede Gabriela 02.01.2008. Kuldīga 17,36 26.05. Jelgava I.Skurule
13 Krauze Denīze 22.02.2008. Ventspils novads 17,29 1.06. Ventspils A.Čaklis
14 Kitajeva Angelina 01.01.2008. Preiļi 16,62 8.05. Vārkava V.Neištadte
15 Fjodorova Estere 13.06.2008. Ilūkstes novads 15,93 24.08. Višķi s.petrakovs
16 Kruga Daniela 29.10.2008. Ventspils novads 15,42 1.06. Ventspils A.Čaklis
17 Jēkabsone Nellija 20.08.2008. Kuldīga 14,48 26.04. Tukums I.Skurule
18 Purvinska Odrija 28.09.2009. Ilūkste 14,16 6.09. Koknese A.Kaļiņins
19 Stepanoviča Keita 2008 Jelgavas novads 13,82 26.05. Jelgava E.Čakša
20 Rēpele Klaudija 01.01.2008. Smiltene 13,68 20.09. Valga
21 Ločmele Anna 13.01.2009. Liepājas raj. 12,91 1.06. Ventspils Ģ.Ločmelis
22 Beķe Diāna 31.12.2008. Ventspils novads 11,53 26.04. Tukums K.Gulbis
 
 
 
 
 
Meitenes "C" grupa  2006.-2007.dz.g. - 400g
 
1 Kociņa Marta 03.01.2006. Limbaži 38,69 3.07. Piltene R.Turka
2 Lamberte Estere 18.06.2007. Olaines VK 35,45 20.09. Valga A.Zeile
3 Beķere Enija 04.06.2006. Jelgavas novads 34,99 3.07. Piltene E.Čakša
4 Bembere Inese 19.01.2006. Arkādija 32,81 29.06. Ventspils I.Aperāne
5 Lazdiņa Elza 20.11.2006. Aizkraukle 32,12 3.07. Piltene D.Kalniņš
6 Liepa Keitija 27.05.2006. Bauska 31,05 15.05. Bauska L.Jakutāviča
7 Meinerte Aivita 03.05.2006. Smiltene 30,43 20.09. Valga S.Grēna
8 Ruņģe Madara 19.10.2006. Ventspils 30,10 29.06. Ventspils A.Kronbergs
9 Dimza Viktorija 08.03.2006. Ogre 30,02 3.07. Piltene E.Siliņš
10 Jakubone Tīna 21.08.2006. Bauska 29,70 29.06. Ventspils S.Dzilnava
11 Vanaga Justīne 06.10.2007. Ogre 29,67 26.05. Jelgava E.Siliņš
12 Veinberga Nora 13.11.2007. Talsi 28,93 9.07. Talsi R.Treiģis-Treidis
13 Bašlovska Milāna 26.01.2006. Olaines VK 27,75 29.06. Ventspils A.Zeile
14 Reitmane Adriana 07.07.2007. Ogre 27,42 11,09. Ogre A.Priževoits
15 Innuss Nikola 06.02.2006. Madona 27,17 05.06. Varakļāni A.Krauklīte
16 Ozola Kristiāna 10.05.2006. Talsu NSS/MŠŠK 26,86 9.07. Talsi M.Štrobinders/R.Štrobinders
17 Damškalne Daniela 12.09.2007. Arkādija 26,53 3.07. Piltene A.Vitte
18 Bergmane Estere 08.05.2006. Mārupe 26,04 25.04. Aizkraukle A.Sorokina
19 Bunde Nikola 11.03.2007. Sigulda 25,86 20.06. Ogre G.Blūmiņa
20 Sudmale Amēlija 02.03.2006. Talsi 25,80 9.07. Talsi M.Štrobinders
21 Ciniņa Katrīna 10.09.2006. Ogre 25,67 25.04. Aizkraukle E.Siliņš
22 Vāvere Sintija 04.08.2006. Madona 25,64 05.06. Varakļāni A.Krauklīte
23 Saka Aleksa 01.01.2006. Kandava 25,48 3.07. Piltene A.Gross
24 Graudiņa Marta Ramona 29.01.2006. Ogre 24,92 20.06. Ogre J.Liepa
25 Kondrāte Aiga 11.07.06. Aizkraukle 24,82 16.05. Aizkraukle D.Kalniņš
 
 
 
 
 
 
Meitenes   ( 2004.-2005.dz.g.)   - 400 g
 
1 Ziemiņa Hanna Gabriela 12.05.2004. Smiltene 58,88 29.06. Ventspils G.Markss
2 Brikmane Sandra 11.01.2005. Jēkabpils 43,63 23.07. Jēkabpilī A.Raubišķis
3 Špone Rēzija 11.02.2004. Limbaži 43,28 07.06. Ogre G.Teko
4 Dreimane Gerda Kerija 27.01.2004. Bauska 40,60 2.06. Ventspils R.Maķevics
5 Paegle Dinnija Līga 22.06.2005. Arkādija 40,33 21.09. Koknese A.Sorokina
6 Logina Ērika 26.10.2004. Gulbene 39,96 26.05. Jelgava A.Cāns
7 Barkāne Luīze 21.08.2004. Madona 38,70 8.06. Jēkabpils A.Krauklīte
8 Bērziņa Evelīna 04.05.2005. Arkādija 38,25 26.05. Jelgava K.Siņicins
Eisāne Amanta 12.12.2004. Daugavpils novads 35,73 25.06. Ilūkstē J.Petrovskis
9 Bārena  Laura Sindija 28.08.2004. Salaspils 37,80 29.06. Ventspils G.Kļaviņš
10 Zariņa Līva 19.02.2005. Limbaži 37,52 29.06. Ventspils A.Gromova
11 Noriņa Lelde 13.08.2005. Limbaži 34,74 7.05. Limbaži G.Teko
12 Siliņa Madara Elizabete 20.11.2005. Arkādija 34,69 26.04. Tukums A.Sorokina
13 Redviņa Sindija 31.03.2004. Talsi 34,53 26.04. Tukums A.Jansons
14 Lemberga Elīza 29.09.2004. Ogre 34,27 25.05. Jēkabpilī J.Liepa
15 Magone Vendija Una 08.09.2005. Mārupe 33,96 12.05. Tukums A.Sorokina
16 Čunčule Marta 15.04.2005. Olaines VK 33,66 26.04. Tukums A.Zeile
17 Oša Emīlija 10.09.2005. Talsu NSS/MŠŠK 33,64 20.09. Valga M.Štrobinders,R.Štrobinders
18 Grickēviča Lolita 28.01.2004. Vecumnieki 33,47 3.05. Bauska G.Briņķe
19 Kokare Vendija 09.09.2005. Aizkraukle 33,46 6.09. Koknese M.Holsts
20 Priekule Līva 02.04.2004. Limbaži 32,89 07.06. Ogre R.Turka
21 Malotkovska Amanda 04.05.2004. Aizkraukle 32,05 25.04. Aizkraule M.Holsts
22 Noriņa Laura 13.08.2005. Limbaži 32,04 12.05. Tukums G.Teko
23 Seļiverstova Arina 03.12.2005. Mārupe 31,72 26.04. Tukums A.Vitte
24 Plauka Marta 18.08.2004. Ķekava 31,67 07.06. Ogre A.Koziča
25 Grišāne Nora 09.03.2004. Saldus 31,13 29.06. Ventspils D.Mankusa
 
 
 
 
 
 
Jaunietes   ( 2002.-2003.dz.g.)   - 500 g
 
1 Ziemiņa Hanna Gabriela 14.03.2004. Smiltene 54,35 07.06. Jēna G.Markss
2 Marksa Sabīne 07.06.2002. Smiltene 53,17 20.09. Valga G.Markss
3 Stepiņa  Ieva Annija 14.05.2002. Kandava 50,88 21.06. Jēkabpils I.Matīss
4 Vestarta Elva 08.12.2003. Jelgava 47,39 21.06. Jēkabpils I.Roziņš
5 Svistuna Marija 02.07.2002. Ventspils 47,31 5.07. Jelgava S.Paipals-Šulcs
6 Ozoliņa Sanija 07.12.2003. Gulbene-MSĢ 46,53 26.05. Jelgava A.Vaivads,A.Cāns
7 Matušonoka Sendija 08.02.2002. Liepāja 44,62 12.06. Piltene D.Stumbre
8 Jukšinska Katrīna Nikola 16.03.2003. Jēkabpils-MSĢ 41,76 9.07. Talsi A.VaivadsA.Raubišķis
9 Upīte Annika Elizabete 26.10.2003. Jelgavas novads 41,49 1.06. Ventspils L.Nagle
10 Paegle Dinnija Līga 22.06.2005. Arkādija 39,22 9.09. Brno A.Vitte
11 Brikmane Sandra 11.01.2005. Jēkabpils 39,12 9.09. Brno A.Raubišķis
12 Smilškalne Ramona 05.07.2002. Ogre 38,85 05.07. Jelgava J.Liepa
13 Špone Rēzija 11.02.2004. Limbaži 37,78 9.09. Brno G.Teko
14 Igenberga Krista 12.08.2003. Ogre 37,29 21.06. Jēkabpils A.Priževoits
15 Ruņģe Sindija Kristija 10.12.2002. Ventspils novads 36,56 26.04. Tukums D.Lodiņš
16 Kļava Katrīna 28.07.2003. Arkādija 36,42 9.07. Talsi I.Eversone
17 Paipala Alise 07.05.2003. Talsi 36,26 9.07. Talsi M.Štrobinders,R.Štrobinders
18 Potapoviča Tīna 22.03.2002. Arkādija 36,19 21.06. Jēkabpils I.Aperāne
19 Rivseniece Ērika Līna 22.10.2003. Madona 36,11 05.06. Varakļāni A.Krauklītis
20 Priekule Ieva 23.08.2002. Ventspils novads 35,54 12.06. Piltene D.Lodiņš
21 Logina Ērika 26.10.2004. Gulbene 34,50 9.09. Brno A.Cāns
22 Prikule Simona 31.01.2003. Viļāni 34,33 25.05. Ilūkste J.Tarasova
23 Grīnberga Kristīne 30.04.2002. Kuldīga 33,91 9.07. Talsi I.Stukule
24 Šēra Dana 02.07.2002. Liepāja 33,35 17.05. Ogre D.Stumbre
25 Kravčenko Šaule Nikola 27.05.2003. Jelgava 32,16 5.07. Jelgava L.Nagle
 
 
 
 
 
 
Juniores   ( 2000.-2001.dz.g.)   - 600 g
 
1 Lisovska Veronika 25.03.2001. Valkas novads 48,67 21.06. Jēkabpils L.Krūkliņa
2 Vilhovika Signe 30.08.2000. Salaspils 47,00 16.03. Rīga G.Kļaviņš
3 Savicka Amanda 29.12.2000. Bauska 44,31 27.07. Ogre R.Maķevics
4 Sprūde Krista 13.10.2001. Liepāja 42,27 9.06. Jēkabpils D.Stumbre
5 Šakociņa Daniela 22.12.2000. Arkādija 40,75 31.05. Ogre I.Eversone/A.Sorokina
6 Jankovska Monta 23.11.2000. Kuldīga 40,73 4.05. Maltā I.Stukule
7 Tračuma Katrīne 28.07.2000. Krāslava 39,56 21.06. Jēkabpils I.Radeviča
8 Opolā Luīze 23.04.2001. Ogre 37,15 6.05. Ogre A.Priževoits
9 Ansone Annija Paula 24.11.2001. Kuldīga 36,61 16.03. Rīgā I.Skurule
10 Veipāne Una Diāna 01.05.2001. Talsi 35,34 9.07. Talsi A.Jansons
11 Krastiņa Elza 11.01.2001. Arkādija 34,42 6.05. Ogrē I.Aperāne
12 Zeļģe Luīze Katrīna 08.04.2000. Talsi/MŠŠK 34,18 1.06. Ventspils M.Štrobinders,R/Štrobinders
13 Līduma Lelde Linda 29.10.2001. Ventspils nov. 33,88 16.03. Rīga D.Lodiņš
14 Ķergalve Laura Laurita 27.10.2000. Tukuma SS 33,80 15.05. Bauska G.Auziņš
15 Dombrava Džeina 06.07.2000. Arkādija 33,63 16.03. Rīga I.Aperāne
16 Spila Diāna 28.10.2001. Līvāni 32,01 31.05. Ogre V.Grigorjevs
17 Zemīte  Zane Jēkabpils SS 30,97 9.06. Jēkabpils A.Noris
18 Birnere Diāna 01.01.2000. Tukums 30,56 12.05. Tukums r.duksītis
19 Dzene Luīze Madara 27.10.2001. Ogre 30,47 18.04. Aizkraukle J.Liepa
20 Hartmane Valērija Ruta 21.01.2001. Sēlijas SS 28,43 05.05. Jēkabpils T.Donāne
21 Šofere Una 12.04.2001. Liepājas raj. 28,37 14.05. Liepāja A.Kļava
22 Jēkabsone Ērika 03.05.2000. Kuldīga 28,21 26.04. Tukums I.Stukule
23 Ķerubine Lovisa 11.10.2001. Ilūkste 26,11 05.05. Jēkabpils S.Petrakova
24 Zāberga Liene 01.01.2001. 25,32 14.05. Liepāja
25 Šķila Liene 01.01.2000. 23,25 14.05. Liepāja
 
 
 
 
 
SIEVIETES
1 Mūze Līna 04.12.1992. Smiltene 64,87 18.05. Šanhaja K.Kinnunen
2 Palameika Madara 18.06.1987. Ventspils 63,22 21.06. Minskā G.Palameiks
3 Kociņa Anete 05.02.1996. Arkādija 61,10 24.08. Pērnavā V.Eiduka
4 Ikauniece  Laura 31.05.1992. 54,13 26.06. Talence A.Nazarovs
5 Donāne Laine 01.10.1998. Jēkabpils SS 53,37 11.07. Jevla A.Vaivads
6 Grīva Gundega 08.04.1991. Ventspils 52,50 11.05. Itālijā M.Grīva
7 Šalme Linda Luīze 27.06.1998. Limbaži 51,39 27.07. Ogre G.Teko
8 Sirmā Katrīna 31.03.1994. Rīga 51,05 10.05. Ogre G.Sirmais
9 Lisovska Veronika 25.03.2001. Valkas novads 48,67 21.06. Jēkabpils L.Krūkliņa
10 Vilhovika Signe 30.08.2000. Salaspils 47,00 16.03. Rīga G.Kļaviņš
11 Savicka Amanda 29.12.2000. Bauska 44,31 27.07. Ogre R.Maķevics
12 Sprūde Krista 13.10.2001. Liepāja 42,27 9.06. Jēkabpils D.Stumbre
13 Šakociņa Daniela 22.12.2000. Arkādija 40,75 31.05. Ogre I.Eversone/A.Sorokina
14 Jankovska Monta 23.11.2000. Kuldīga 40,73 4.05. Maltā I.Stukule
15 Deruma Kristīne 30.10.1998. Valmieras BSS 40,60 6.05. Ogre P.Karlivāns
16 Dramačonoka Ilona 04.09.1992. Bauskas novads 39,83 5.07. Madeira R.Maķevics
17 Tračuma Katrīne 28.07.2000. Krāslava 39,56 21.06. Jēkabpils I.Radeviča
18 Padedze Lāsma 29.07.1998. 39,27 13.04.
19 Gribuste Elza 12.03.1992. LSPA 37,21 1.06. Ventspils L.Mūze
21 Opolā Luīze 23.04.2001. Oogre 37,15 6.05. Ogre A.Priževoits
20 Ansone Annija Paula 24.11.2001. Kuldīga 36,61 16.03. Rīgā I.Skurule
22 Vilcāne Agnese 06.11.1997. Arkādija 36,38 12.05. Tukums I.Eversone
23 Veipāne Una Diāna 01.05.2001. Talsi 35,34 9.07. Talsi A.Jansons
24 Putniņa Iveta 09.06.1973. Valmiera 34,90 26.03.
25 Ziemane Ligita 06.08.1969. Ventspils 34,78 12.05. Tukums
 
<<< Atpakaļ

PARTNERI









Biedrība "Latvijas Šķēpmetēju klubs" © 2010
Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6b, Rīga, LV-1013
E-pasts: skepi@apollo.lv